www.sudzibas.lv Māris Baltavičus Slikta darbu kvalitāte

Māris Baltavičus - Slikta darbu kvalitāte

Meistars tika izvēlēts pēc ieteikuma jumta noteku nomaiņai. Tomēr izrādījās, ka meistars neko nesaprot no notekcaurulēm. Savienojuma vietas tās tek, kad līst lietus. Notekcaurules, kas ir mājas stūros, samauktas kopā otrādi, t. I. , nevis ūdens tecēšanas virzienā, bet pretēji, viena vispār nogāzās, kad bija vējš, nebija pieskrūvēta pie sienas. Diemžēl nauda bija samaksāta, kad viss šis minētais atklājās. Vairākas reizes lūdzām labot, viņi brauca pa tumsu nezināmu iemeslu dēļ labot, tā arī neko nesalaboja, ieskaitīja kontā 100 eiro atpakaļ, it kā, lai mēs paši labojot tālāk. Taču pilnīgi viss darbs ir jāpārtaisa, un tie vairs nav nekādi 100 eiro, kas par to jāmaksā. Neiesaku nekad nevienam. Māris strādā kopā ar nepilngadīgu personu, kas kāpj uz jumta, kas ir kategoriski aizliegts šādā vecumā... Noteikti izvēlieties kādu citu meistaru. Čekus arī par savu darbu nedod, garantijas nekādas darbiem!

G Gulbenietis 06.10.2022

Visi normāli čali, nevis klibie, kāpj uz jumta nepilngadīgi un mācās.