www.sudzibas.lv Māris Apsītis nenokārtotas saistības īrējot dzīvokli

Māris Apsītis - nenokārtotas saistības īrējot dzīvokli

Pārtaucot īres attiecības ar Māri Apsīti (dzimis ap 1986. g.) kā īrnieku, no viņa puses palika līdz galam nenokārtotas gan finansiālās saistības, gan bojājumu izlabošana, ko Māris mutiski bija apņēmies veikt. Puisim neesot mobilā telefona (!) un uz e-pastā sūtītiem aicinājumiem nokārtot saistības nav nekādas atbildes.

J

T To Ferratum 29.10.2010

Nu, bet ja viņam nav naudiņas, ko tu izdarīsi?Cik noprotu čalītis neaizbēga.Iedomājies, ja viņam nav darba, kur tad, lai viņš naudu ņem un ja arī viņš dabū kaut bikliņ pieļauju, ka pašam ko ēst vajag.Ja komunālos viņš ir nomaksājis, tad vari tak biki savu mantkārību piegriezt un atlaist tos savus Ls ko ņem pa virsu(SEV KABATĀ).

N Neee 29.10.2010

Tieši ta apskatiet tos pašu ss.lv izīrē par bargu naudu pēdējos sūdus.

G Georgs 29.10.2010

Es piekrīru īrēt ( jo ātri vajadzēja) dzivokli ar vēl padomju laiku remontu.Tapetes nomainiju.Taču krānus, logus, durvis loģiski ka nē.Tak maksāju 60+ komunālie, un kad krāns pa riktīgo salūza saimnieks-maini pats!Aplūrēju un jamaina arī trubas, krānu arī vannā un vēl kaudze ar lietām jādara.Nu es tak īrējot tikai gadu to par savu naudu nedarīšu.Riebj šitādi.

V VID 29.10.2010

Piedur teksts autora.Ja īrē tad var nebūt interneta un tamēļ neatbild.Mobila ar var ( un neradi!!!) nebūt, valstī ja lohs nemani ir krīze.Ja tev būtu krutais dzivoklis tādiem nabagiem neizīrētu.Laikam vajag tavu IP un painteresēties par nodokļiem.LOL

V Valdis Apsītis 27.03.2015

Ja viņš ir MUTISKI solījies darbus veikt, tad solījumu viņš ir godam pildījis un DARBUS ir MUTISKI VEICIS.
Uzvārda brālis Valdis!