Marina Tatarina - Krāpšana

Vēlos informēt par šadu cilvēku Marina Tatarina lai visi uzmanās,jo šis cilvēks izkrāp naudu no cilvēkiem piesolot preti nezko un piedāva bet kad saņem naudu tad vairs nau ne skaņas un nau ari solītais tapēc lūdzu visiem citiem uzmanāties no šis personas jo pati saskaros ar to tapēc tagad lieku bildi lai visi redzētu socilvēku un neuzķerties uz viņas viltībam un solītiem brīnumiem.

Dainis 02.08.2017

Jūsu rakstam trūkst konkretizācijas, vismaz šobrīd jūsu sūdzība ir pilnīgi bezjēdzīga, jo nav pat minēts personas vārds, tikai izplūdusi bilde.

E Edgpavl 02.08.2017

Garākais teikums ever.

PilotsTims 02.08.2017

Ko Tu gribēji sagaidīt no viltus profila?

A Aija Mihailova 02.08.2017

man piedavaja telefonu un teica ka esot izsutijusi caur pakomata un ja un man nebija uzreizi nauda un vi persona draudeja zinot policija sniegt iesniegumu

M Macc 02.08.2017

PAKOMĀTAM IR REFF NUMURS PĒC KURA VISU VAR IZSEKOT. Tu esi muļķe?

A Aija Mihailova 02.08.2017

bet nedabuju jau to numuru neko

I IAieva 03.08.2017

Meitene tiešām ir krāpniece. Diemžēl savas muļķības dēļ uzķērāmies, vīrs bija noskatījis telefonu, interesējās FB un šī sieviete pati uzraksīta un piedāvāja iegādāties. Norādīja,ka ir no citas Latvijas pilsētas, diemžēl neatminos no kuras vairs. Izsūtījām viņai naudu un pazuda ar galiem.Kaut ko rakstīja,ka pati tiekot maldināta, bet rezultātā naudu nedz arī telefonu neatguvām. Maza bēda par to,ka naudu neatguvām, riebjas,ka tiešām daudzus apmānīja un klaji melp!

M Macc 03.08.2017

Lūdzu neesiet muļķi. Visur viss ir datēts par piegādēm. Itīpaši pakomātā. Ja pateica ka izsūtīja, lai parāda čeku utt.

A Aija Mihailova 03.08.2017

turjau ta lieta ka neatbilda pat telefonu ir izslegusi

S Simona Birzgale 24.08.2017

Vai visi kas ir apkrāpti būtu ar mieru rakstīt iesniegumu policijā?
Ari ES šodien tiku piekrāpta no šīs personas.

Ja kas, sazinieties ar mani FB. Ļoti gaidīšu!