Marina Junga - krāpšana

Zvanīja vīrietis, lai izīrētu automašīnu pēc sarunas jau bija nepieklājīgs. Tad klausuli iedeva sievietei, lai uz viņu formējam nomas līgumu, vienojāmies par nomas cenu un piegādes summu. Nogādājām a/m , kā vienojāmies ar klientu noteiktajā adresē, iznāca sieviete Marina Junga pieņēma a/m,bet piegādes samaksu neveica attrunājoties, ka pēc tam. Dienas beigās zvana, tad kad jau nobraukuši 100 km , saka ka a/m ir defekti viņiem neapmierina, lai ņemam atpakaļ. Piebraucam vakarā pēc a/m degviela bija nobraukta un par a/m nomu netika samaksāts . Iznāca vīrieties, kas izturējās agresīvi un rupji nolamāja. Tālākās diskusijās neiesaistījāmies. Nummurs no kura zvana T: 22175031, atdrodās Maskavas iela 254/2