Marina Djatlova - Krāpšana

Nevienam neiesaku ņemt darbā Marinu Djatlovu. Pēc viņas vienmēr ir iztrūkums kasē un veikalā. Pazudušas mantas arī kolēģu Somiņās, skapīšos utt.
Bezatbildīga mele, netur savus solījumus, apmelos citur. Strādāt nepatīk, bet intrigas vīt patīk. Aprunās, tenkos. Bieži ieradīsies darbā ar dvingu, no iepriekšējās nakts uzdzīves. Arī večus msina, kā čigāns zirgus. Kārtīga draiskule.

A anse22 30.01.2024

Jus ka darba devejs rakstat vai ka bijušais virs?!
Jo ka darba devejs jus parak daudz zinat par viņas privato un intimo dzivi...

M Marina Djatlova 30.01.2024

Šo sūdzību uzrakstīja Ingūna Bedikere,Baskāju takas īpašniece,pēc tā,kā viņa FB "aprēja" Margaritu Kolosovu,kura bija ielikusi postu FB,nosaucot viņu par aptaukojušos dārzeni,kurai draud insults.Aizstāvot Margaritu,publicēju no sūdzības.lv rakstus par Ingūnu Bedikeri(un to nav maz).Vārdu sakot,zināma krāpniece,kura pus LV parādā.Šī bija dusmīga,maigi sakot,ka es publicēju tās sūdzības par viņu.Un ko dara šī?Pareizi.Publicēja sūdzības.lv rakstu,nemaz mani nezinot,uz dullo pieminot veikalu,kurā it kā esmu strādājusi,nu un visu pārējo...Kad sāku rakstīt,ka ar darba grāmatiņu un laulību reģistru visu var pierādīt,izdzēsa sūdzību no komentāriem.Jau esmu uzrakstījusi iesniegumu policijā,kura teica ka varot atrast,kurš ir publicējis sūdzību,jo rakstīja anonīmi.Nu vēl šai dāmai pievienosies tiesvedība par neslavas celšanu.