LV RU

Mariks Kasparovic - Krāpšana

Vēlējos painformēt visus it īpaši pārus, kas gatavojās kāzām un grib nomāt auto.
Mariks Kasparovic, kas pārstāv Sia Lux Car Retnal, dzīvo bultu ielā 4, Ķengarags, iznomājot baltu audi q7 valst. Reģ. Nr. Jg-3983, un pat slēdzot, itkā oficiālu līgumu, neatgrieza iemaksāto drošības naudu 500 eur. Pēc auto atgriešanas (pirms 2 mēnešiem) bija apmēram 20 solījum areizes satikties, pārskaitīt, norēķināties ar tekstu "šoreiz 100% atdošu". Tā arī solījums nepiepildījās un zinu, ka tas nenotiks, jo šādi negodīgi cilvēki nekad nemainās.
Mariks Kasparovic arī piedāvā iegādāties lietotus auto, bieži dodas uz Lietuvu pārdzīt auto. Ļoti iespējams arī, ka paralēli apkrāpjot cilvēkus nomājot auto Latvijā, nodarbojas arī ar netīru auto biznesu Lietuvā.

Kr

Komentāri (8)

Kr Kristaps1993 01.07.2019

Sludinājums no SS.lv auto nomai. Telefons paša cienītā app*seja Marika.

Kr kristakrista1234 02.07.2019

Māris Ķezberis atkal uzdarbojas.

Kr Kristaps1993 02.07.2019

MĀRIS ĶEZBERIS - paldies kristakrista1234, beidzot man ir viņa īstā identitāte un foto, tagad ātri sadzīsim rokā.

Tu Turkey901 01.07.2019

No tām drošības naudām tik arī pārtiek auto nomas kompānijas!
Jūs domājāt, ka peļņu nes tie pārdesmit Eiro no nomas maksas?!
Tie neatsvēr ne tuvu auto uzturēšanas izdevumus, jo īpaši premium klasē un pēc garantijas, nomnieks auto nesaudzē un pa bedrēm un bezceļiem izbraukā pēc sirds patikas, pēc kā iestājas pneimo piekares remonts 1500 Eiro+, ātrumkārbas remonts vēl dārgāks, utt.
Iemesli neatdot nomas maksu saskaņā ar līumu ir neskaitāmi, pats biju savulaik iekritis uz ātruma pārsniegšanu, kas automātiski izslēdza iespēju atgriezt drošības naudu. (GPS atskaite kā pierādījums)
Citreiz piesienas pie skrambām, tehniskām ķibelēm automašīnai pēc lietošanas, netīrību, utt.

Di Dievspacito 01.07.2019

Esmu iesaistīts vienā no LV auto izīrēšanas vietām. Varu droši apgalvot, ka drošības naudas nav tas, no kā šis uzņēmums pārtiek. Drošības naudu neatgriež vai atgriež daļēji tikai tad, ja tiešām kāda problēma radusies.

Tas būtu absurdi, ja tā tiešām būtu.

Tu Turkey901 01.07.2019

Iespējams, tā ir tikai mana desmitiem citu auto nomu apkrāpto cilvēku negatīvā pieredze, kas ir atspoguļota šajā portāmā.
Protams, nevar visas auto nomas kompānijas mērīt ar vienu mērauklu, bet liela daļa šādu darboņu tirgū ir!

Kr Kristaps1993 01.07.2019

Diemžēl šis ir tas gadījums. Auto nomāju divas dienas kā kāzu mašīnu, atdevu iztīrītu, nopucētu vēl labāku nekā saņēmu. Ja automašīnai būtu kas nodarīts, saprastu, bet šeit bija tīša kaitniecība solot nezskaitāmas reizes, ka viss ok, naudu pārskaitīs, ievedīs vai lai pats atbraucu pakaļ. Kad sāka neatbildēt uz ziņām un necelt klausuli jau 10 reizi, sapratu, ar ko šis viss ir beidzies.

Kr kristakrista1234 02.07.2019

Marika Kasparovic - īstajā vārdā Māris Ķezberis. Dēvē sevi par Kasparu, Dairi ,Mariku. Savu īsto vardu slēpj. Viņš darbojas firma SIA Lux Car Rental ,Bultu ielā 4 Rīgā. Viņš ir apkrāpis ļoti daudz cilvēkus. Palasiet info par viņu sūdzības.lv,atradīsiet daudz cietušos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes