www.sudzibas.lv Marika Zakse-Grigorjana Dobele, Francmaľa 1 3781626 Dobele; ... www. Nepareizi noteikta diagnoze,ka ari nepareizu medikamentu izrakstisana.

Marika Zakse-Grigorjana Dobele, Francmaľa 1 3781626 Dobele; ... www. - Nepareizi noteikta diagnoze,ka ari nepareizu medikamentu izrakstisana.

Labdien velos sniegt sudzibu par dakteri M Zaksi, kura strada Dobeles rajona!!!Galvenais sudzibas pamats no manas puses, ir loti drausmigs, un manu prat nepiedodams, un ta, pirms nepilna menesa pie Dakteres M Zakses griezas manas krustmeitinas mamma ar manu krustmeinu, jo atkalaja uz kakla jocigu un nepatikamu izaugumu, ka rezultata daktere M Zakse apgalvoja ka ta esot alergija, un ka nekas drausmigs tas neesot, nezinu kadas analizes vina tur veica, ka izrakstija bernam zales, kuras pec divu nedelu intensivas lietosanas atklajas, nu jau esot pie citu arstu vizites, ka manai krustmeitinai ir nevis kaut kada alergija, bet gan laundabigs vairogdziedzeris, un jau sodien 16.08 10 vinai tika uzsakta kimiska terapija Riga.ka ari pirms kada laiks si pati arste manai krustmetinas mammai ari uzstadija nepatiesu diagnozi, sakot ka vinai ir meningits, bet nakosaja diena bija skaidri redzams ka tas ir vejbakas.Es godigi sakot nesaprotu ka var atlaut stradat itka arsta profesija, no kuras neko nesaprot, Latvija tacu ir tik daudz labu arstu, mans lugums ka bijusajai Dobelniecei butu, ludzu saciet kaut ko darit lietas laba, cik mums vel naksies saskarties ar sadam ta saucamajam arstu kludam, un vai tiesam visi arsti nodod zverestu iesajoties godataja amata???
Ja velaties parliecinaties par manis rakstito ludzu seit it manas krustmeitinas vards uzvards, un adrese.Kristiana Anna Zarina dzimusi 2006 gada septembri, adrese Dobeles novads Auru pag Gardene Priezu iela 22-53Vinas mamma Inga zarina tevs Raivo Matiass.Manas koardinates Iveta Genge, Irija tel +3530863386721.Es patiesam esmu loti pateiciga ka ir sads saits kur ir iespeja izteikt Lielo Fuj Arstiem kas no sava amata neko nesaprot.Godigi sakot ja es butu Inga Zarina es so Arsti iesudzetu tiesa, jo manu prat tas nav normali, alergiju jauc ar laundabigu vezi, bet berninam tikai bus 4 gadini.es pati esmu mate, manu prat sadas lietas tik vienkarsi aizmirst nedriks, un acis uz sadamlietam nav japiever, tiesi otradi beidzot ir jaatver un jasak domat ar galvu.PALDIES!Cerot uz Jusu atbalstu!!!

I

F fifi 05.09.2010

vdziedzera arsts ir endokrinologs.arstei bija janosuta bernins pie cita specialista.
lai meiteneitei laba veseliba!

F fifi 05.09.2010

jasudzas ir MADEKKI, noteikti jasudzas, jo tas ir briesmigi

B barda1982 14.12.2014

Lūdzu atsaukties visus pacientus kas ir cietuši no šīs dakteres rupjās attieksmes, mani viņa nozākāja pieņemšanas laikā, tagad tiranizē mani un manu ģimeni jau divus mēnešus, ar saukli esmu daktere, pasaules naba, un neviens man neko nevar padarīt.
Gaidīšu jūsu atbildi, sūtat uz manu e pastu [slēpt]@inbox.lv