www.sudzibas.lv Marika Grohjacka Iedomīga un rupja Vandzenes, Laidzes, Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja Marika Grohjacka

Marika Grohjacka - Iedomīga un rupja Vandzenes, Laidzes, Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja Marika Grohjacka

Vandzenes un Laidzes pagasta pārvaldes vadītāja Marika Grohjacka, kura pilda arī vadības pienākumus Mērsraga pagasta pārvaldē, esot vadītāja pienākumu izpildītāja.

Kā zināms Vandzenes iedzīvotāji nav sajūsmā par M.Grohjackas darbu.

Pieļauju domu, ka ne tikai Vandzenē, bet arī Laidzē iedzīvotāji ir neapmierināti ar tādu pagasta pārvaldes vadītāju. Vēršu uzmanību plašākai sabiedrībai, ka šī persona ir īpaši nelaipna un neatsaucīga, mēdz būt rupja telefonsarunas laikā, kà arī ļoti patīk melot. Liels garastāvokļa cilvēks, kurš mēdz pārkāpt vispārpieņemtās uzvedības normas. Diez vai cienījamā Grohjackas kundze pati ir aizdomājusies par savām izdarībām pret iedzīvotājiem. Domāju, ka tomēr ir jāizvērtē vai šāds cilvēks var būt pagasta pārvaldes vadītājs.

P.S. Cik zināms, tad arī iepriekšējā darbā neesot bijusi īpaši laipna pret cilvēkiem. Uzskatu, ka šāds cilvēks grauj reputāciju kā pagastam, tā arī visam novadam.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes