Marijas Virtuve - Verga darbs

ŠIs iestādījums , un citādi to nenosaukt , meklē pavāra palīgu . Aizgāju pieteikties Saimniece īsta fūrija. Pirmo dienu pamēģināju 4 stundas, otro 9st. Otrā dienā nezin kāpēc pavāra palīgam liek gatavot ēdienu banketiem,par ko es biju izbrīnā,jo to parasti dara pavārs.Vakarā plkst. 16 atnāca saimniece un pateica, ka es nederot, par lēnu strādājot. Arī nauda par to nepienākoties, varot paēst. Arī nakšņošanu vairs nepiedāvāja, labi zinot, ka tik vēlu vairs uz mājām netieku.Īsta kangariene un vēl sadomājusi kandidēt. Ļoti nepatīkams cilvēks. Pret saviem darbiniekiem izturas augstprātīgi, nerēķinājoties ne ar vienu.Nevienam neiesaku strādāt tur, jo ilgi neizturēsiet.

A Arimoto 04.06.2017

Ha, saimniece Marija taču tikko tika Rīgas Domē! Nu skaidra lieta...:(

E Elektriskazivs 28.06.2017

Saimniece tiešām ir īsta fūrija. Algu maksā niecīgu - to pašu bez nodokļiem, grafiku sastāda tādu, itkā pavāri strādā tikai dažas stundas dienā - kaut gan rukā pa 13 un citreiz vairāk stundām dienā. Atvaļinājumu nav - kompensācijas par atvaļinājumu arī nav, slimības lapu pat nav vērts iesniegt. Bļauj uz padotajiem un mēdz pat lamāties uz klientiem. Par banketiem nodokļus nemaksā un pavāriem par papildu darbu nepiemaksā, ja vien neesi izsaukts no brīvdienām. Puķu audzēšanā viņai arī vajadzēja palikt - nevajadzēja līst sabiedriskajā ēdināšanā, ja nav elementāras ētikas. Trauki uzņēmumā ir zem katras kritikas, telpas arī pabriesmīgas.

I Inta Cirule 29.06.2017

Taisnība gan, nekad neejiet strādāt šajā vietā. Arī nakšņošana pabriesmīga. Par ēdienu gan neko nevar teikt, bet tas jau nav viņas nopelns , bet gan padoto. Te būtu VIDam darbs un citām kontrolējošām iestādēm, bet ko tu padarīsi deputātiņam, roka roku mazgā.

S SIA" Marijas virtuve" 14.10.2017

Gribu atbildēt , ja darbinieks izpilda uzdotos darbus, par kuriem ir informēts uzsākot darbu, tad nav problēmu un tādi darbinieki katram uzņēmējam ir prieks un gandarījums, bet ja cilvēks sākot darbu ,domā , ka šeit pavadīs laiku, varēs neizpildīt uzdotos darbus, varēs tikai pa laikam iet pīpēt, tad ir problēmas. Arī uzņēmumu vadītāji ir bijuši vienkārši darbinieki, ļoti labi zin kā ir jāpadara darbs. Tad ,lūk uzņēmumā nestrādātu darbinieki 19, 24, 9, gadus, ja būtu jāpacieš augstāk minētās sūdzības, visi nepamatotie pārmetumi, tādēļ Laura! NEMEKLĒ VAINU CITOS, BET MEKLĒ VAINU SEVĪ,pārmainies, Tev nebūs nekad problēmu!

E Elektriskazivs 08.11.2017

Arī tie, ar lielo stāžu, pie jums strādā puslegāli, ar daudzām lietām nav apmierināti,bet prom neiet,jo psiholoģiski ir sagrauti dēļ jūsu attieksmes,un domā,ka citur viņi nebūs spējīgi strādāt. Jūsu politika ir vēl sliktāka kā Aizliegtā paņēmiena parādītais Tokyo city