www.sudzibas.lv Marijas Virtuve Loti dargs ediens par ko nebija bridinats

Marijas Virtuve - Loti dargs ediens par ko nebija bridinats

Pasutijam edienus kazam, paskaidrojam ka bus 30 cilveki. Samaksajam 450 eiro (standarta edienus) uzklaja labi, bija garsigi, bet pec 4 stundam bija jabrauc pakal edieniem uz veikalu jo viss beidzas. Labi ka vispar ieradas uz kazam 25 cilveki, savadak butu pec 3 stundam braukusi uz veikalu pec ediena. Esiet uzmanigi sutot edienus saja kafeinica!

Papildināts Iljaf 03.06.2019

Ka ari avanss sastadija 100 euro, kopeja summa 550 eiro. Ceku neizsita iedeva papiri uz ka parakstijas. Par oficianti bija japiemaksa vel 30 eiro. Domajiet pasi ... Pec iepreksejas pieredzes varu teikt ka tadu dargu galdu parastaja kafeinica neesmu redzejis!

I

C critical thinker 03.06.2019

kaut ko jau izspiest par tiem 15 var, nav tik traki. nav jau tā Marija restorāns, bet bistro vai kafūzis. pēc viņu ēdienkartes cenām par 15 var komplektiņu sakrāmēt ka nu tik. bet nu jā, laikam ne jau mielastu nakts garumā. sasmērējiet desmaizes citreiz paši :)