Marija semkovska - krāpniecība!

Labdien!Pasūtīju preci no Marijas Semkovskas ,e-pasts [slēpt]@inbox.lv mājas lapā Atverskapi.lv.Naudu pārskaitīju(12ls),preci nesaņēmu,Marija gan rakstīja,ka naudu saņēmusi un preci izsutījusi,bet piemanis tā nav nonākusi.Kad vaicāju,lai nosūta kvīti,solījās to izdarīt,bet neizdarīja un pazuda,uz e-pastu vairs neatbild.Vai kādam ir bijusi sadarbība ar šo personu?

A andzelika 09.12.2012

Niks Milasa šai personai

A andzelika 14.12.2012

Liela kļūda, nekāds sakars ar krāpniecību!

Minesota 14.12.2012

Kad jūs visi beidzot nokāpsiet no mākoņiem un sāksiet loģiski domāt... kā var pasīt preci, kuru redzi internetā un neesi rezējis reāli!!!

Minesota 14.12.2012

Kad jūs visi beidzot nokāpsiet no mākoņiem un sāksiet loģiski domāt... kā var pasutīt preci, kuru redzi internetā un neesi rezējis reāli!!!

S Supergirl 11.06.2013

Minesota! Un kā, Tavuprāt, notiek iepirkšanās netā? Visu aptausta, piemēra, apskatās? :) Man arī par minēto kundzīti ir savs, negatīvs vērtējums. Bet tikai tādā ziņā, ka atsūtītās drēbes bija saplēstas un nekvalitatīvas. Nesmuka rīcība. :(