Marija Apine - cck 11

Nopirku telefonu CCK 11 no Marija Apine par Ls37, pēc nedēļas saplīsa displejs, lai gan nebija ne mests, ne atsists. Vēlējos nopirkt jaunu displeju, un Marija teica, ka ir tāda iespēja un tas maksās Ls 6, jo neesmu vienīgā kurai tā gadījies ar šo telefonu. Pēc 2 nedēļām kad no viņas nebija nekādas ziņas par displeju es viņai uzrakstīju.
Viņa man atbildēja:
„Sveiki!
Jā, es zinu, es diemžēl savā lielajā sarakstā nevarēju atrast Jūsu telefona numuru, bet ekrāniņš nebūs, jo vairs šos telefonus izplatītājs nepārdod un tādēļ arī ekrāna nav, es jau izpārdodu pēdējos. :( Ja es Jums varu vēl, kā palīdzēt, tad lūdzu.”
Neiesaku pirkt CCK 11.

T Tuziks 14.05.2010

Ak Dies`, kas ir CCK11 un vēl par 37.00 Latiem??? Lombardā vai?

L lija 16.05.2010

интересно, как дисплей сам по себе мог разбиться (треснуть. пацарапаться и т.д.)?!

A aiva 17.09.2010

Nav jāpērk tādus mobilos, ko cilvēki nopērk par pāris latiem ebay.com-ķīna, un tirgo tālāk vientiešiem.

A Arturs 30.12.2010

Nu nevarēšu piekrist, jo tieši šo telefonu izvēlējos, kā dāvanu māsai z-svētkos...
protams, ka kvalitāte atbilst cenai, bet mani šis telefons neuzrunā, tā izmēru dēļ, bet mazajai māsai viņš ir ļoti labs un ērts. par ekrāniem - no ebay.com var pasūtīt. nezinu, vai pieejams, bet domāju, ka ja sazinas ar izplatītāju, tad gan jau kāds displejs atradīsies.

un 37Ls ir pieņemama cena... es pasūtīju no ebay.com pašu lētāko, pieejamo cck 11 par 34Ls...