www.sudzibas.lv Marels būve algas,aprekina,neizmaksasana,atlaisana slimibas lapas laika

Marels būve - algas,aprekina,neizmaksasana,atlaisana slimibas lapas laika

neizmksaja aprekinu,atlaida slimibas lapas laika.sai firmai ir atverta apaks firma igaunija.caur kuru viss tiek kartots.si firma pieder marels buve.nesmu vienigais cilveks kuram nav samksats.ja varat ka palidzet [slēpt]@inbox.lv. sniegsu precizaku un sikaku info

Komentāri (7)

V vitols 27.12.2020

Atlaišana slimības laikā ir rupjš pārkāpums,tev jāvēršas darba inspekcijā.

U uns 27.12.2020

Ejiet jau rit uz darba inspekciju ! + VID arī tādas lietas patik.

U uns 27.12.2020

Steidzīgi rit uz inspekciju , ne zvani viņiem viņi attālināti strāda . Visu izklāstu elektroniski iesniegumu un viss ok

E EdgarsPeteris 04.01.2021

Sludinajuma tika teikts, ka darba attiecibas bus ar sia "Marels buve", bet sanemot ligumu wouw igaunu firma, kur liguma solita alga ir 3.80 stunda, lai gan mutiski algu solija maksat pec padarita, proti izdaritas kvadraturas. Darba ligumu sanemu tikai pec menesa, lai gan pats saprotu, ka tam bija jabut 2 dienu laika. Prieksnieks ir Oskars Konrads, bet Gintars Rozins tur telo prieksnieku, ka viss bus cotka, tik uz prieksu! Ta ari es paliku bez savas naudinas, ne pec padarita, un ne aridzan pec smiekligas stundas stavkas. Ta luk! Atlaiz, kad ir izdariti apjomi, isti neaskaidrojot, bez iemesla.

A Atbildētājs 18.01.2021

Cilvēki..:
1) Gramatika - Zem katras kritikas. :D
2) Zināšanu trūkums un nespēja iedziļināties darba līgumā laikam gan ka ir katra indivīda problēma.!
3) EDS sistēma nepiedāvā opciju atlaist kādu, ja viņam tiešām ir atvērta slimības lapa.
4) Ja tiešām esat bijis nodarbināts Igauņu uzņēmumā un tajā ir veikti kādi pierādāmi pārkāpumi, tad jau jāvēršas pie "Tööinspektsioon"!

C Cits darbinieke 18.01.2021

Esmu strādājis vairākas reizes zem šīs firmas dažādos objektos un vienmēr viss ir bijis tip-top.
Grūti komentēt šo gadījumu atsevišķi, jo nav zināmas detaļas..
Tu strādāji uz paveikto apjomu vai stundām? Strādāji kā meistars vai palīgstrādnieks? Celtniecībā visi baigie kliedzēji par algām, neskatoties vai paveiktais darbs vispār ir pieņemams..citreiz firmai ir papildizmaksas, lai izpildīto darbu pārtaisītu un spētu nodot pasūtītājam un kurš tad šīs izmaksas segs?
To visu rakstu, jo pašam ir bijusi ļoti liela saskarsme ar šiem "darītājiem", kuri ,starpcitu ,lielākoties arī bļauj visskaļāk..
Nu ofisā tu nesēdi, to var saprast pēc tava zemā intelekta, kurš atspoguļojas tavā gramatikā, tāpēc pieņemu, ka esi vienkārši kārtējais "meistars", kurš patiesībā nemaz nesajēdz, kas ir ekspluatācijai pieņemama kvalitāte..
Varbūt kļūdos, taču vēlējos, lai cilvēki nedaudz pakustina smadzenes un padomā nedaudz plašāk par pliku sūdzību, pirms metās virsū kā slimi vilki..😉

U uns 18.01.2021

Tur jums gan ir taisnība, jo visi saka, ka ir meistari, kad nolīgst veikt telpu remontu tad tik sākās brīnumi. Flīzes taisni nevar nolikt, darba laikā paģirains, šuvo kā nevīža, īstenībā jāsāk domāt kas tas par meistaru. Un ir citi aiz kuriem jāmazgā un jātīra un jāseko līdzi kā bērnudārzā vai kvalitatīvi izdara. Ja jālasa instrumenti un viss jāmazgā aiz tāda.Nu tādu tad ottreiz neņem strādāt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes