Mārcis Ščerbiņins - Krāpšana

Brīdinājums uzmanīties no šī cilvēka, pasūta darbus un pēc tam nemaksā, ir jau maksātnespēja, +tāpēc savās krāpnieciskajās darbībās iesaista kolēģi (sievieti) , lai atļauj apmesties pie sievietes pa nakti uz ilgu laiku. Pašam parādi daudz, naudas nav. Izēd ledusskapi, izmētā drēbes utt. Mārcis ščerbiņins zem darbinieka vārda reģistrē firmu un zem cita sia turpina apkrāpt uzņēmumus. Ja kādam ir informācija par kādiem citiem krāpniecības gadījumiem no šīs personas puses, lūgums dalīties. Ja ir zināma adrese lūgums informēt. Un uzņēmumiem kas plāno vai sadarbojas ar mārci ščerbiņinu, lūgums izvērtēt vai ir vērts atbalstīt zagli, un krāpnieku. Kāds/a vēl ir saskārušies ar šo personu?

G. U

G

Komentāri (2)

M Mārcis Ščerbiņins 22.08.2021

Es Tev piedodu, lai Tev veicās.

M Marcis Scerbinins 17.12.2021

Šodien esam vaļā www.oksshop.eu un nav bijusi neviena krāpšana, tiesa vai kas saistīts ar minēto postu. Latvijā cilvēki un uzņēmui ir neaizsargāti pret šo nepatieso sudzības.lv konceptu kura serveris atrodas Baltkrievijā.
Droši iepērkaties www.oksshop.eu un ja kas kavējas, tad darīsim visu, jo Covid ir daudz ko negatīvi pamainījis piegādēs un citos procesos!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes