Mārcis Ščerbiņins - Krāpšana

Mārcis Ščerbiņins - persona, kas melo visiem, parādā daudziem, parādos arī ieslīcis.
Izmanto sievietes, lai tikai viņam būtu kur pārnakšņot.

Piedāvā labi apmaksātu darbu (sievietei) internetveikalā. Tālāk apvārdo, vēlaa izmitināties pie šīs sievietes (uzturēt, aizdot naudu, pabarot suņus utt. (
diemžēl no labi apmaksāta darba, nav ne miņas. Algu nemaksā, līgumus nedod.

Mājās izēd visu ledusskapi. Teiksim tā, dzīvo uz cita rēķina, pats neko. Braukā ar q5, kurš nav uz viņa vārda nemaz

ļoti ceru, ka citas sievietes nebūs tik dumjas.

G

P Patiess Fakts 09.02.2021

Ieliec viņā bildi, kā FB atrast? Lai zina varoņus. Mums agrak bija tā, ka mūsu mājās dzīvoja sveši cilvēki visas brīvdienas un atvaļinājumus, katru gadu kādi 4 mēneši. Sieviete latviešu valoda pdagoģene, kas bija sa.m.a.ukoj.usi meitu no precēta vīrieša, ka bērnus viņa mācīja. Totāla m..a..uc...ība! Un dzīvoja mūsu mājā, izrija mūsu ēdienus, visu leduskapi visu laiku 2 lieki cilvēki, lietoja mūsu dvieļus, veļu, ziepes, šampūnus, nu parazitēja . Jo pedagoģe uzdevās par tādu trūkumcietēju, naudas viņāi nekad nebija. Bet dzīvoja uz cita rēķina rīdama svešu ēdienu.

W wwoki 09.02.2021

kas tad tā par m..a...uk...u? palaistuve kaut kāda. Māca citu bērnus un no viņu tēviem bērnu dabū.

P Patiess Fakts 09.02.2021

Kāds šitais parazīts izskatās?

W wwoki 09.02.2021

Pedagoģes ir pretīgas m...a..u...kas!

Esmu šokā, arī mani šis cilvēks ir piekrāpis un tikko gribēju raksīt sūdzību - pasūtīja uztaisīt logo, bet 5 mēnešus vilka aiz deguna un nemaksāja, visu laiku atlika, līdz nopratu, ka samaksu nesaņemšu. Tā arī turpina izmantot šo logo pārkāpjot manas autoriesības.

O Okslogo 09.02.2021

Kāpēc tad augsti godātā dizaineres kundze neesat visus Jūsu solītos draudus pupliskojusi? Vai tomēr apzinaties, ka tas ir likumisks pārkāpus ar tiesvedības iznākumu?!

Mārci uz mani tava iebiedēšnas taktika nestrādās, pats sevi nodod ar šo nožēlojamo komentēšanu, pie savu piekrāpto cilvēku ierakstiem, kas ir labākais tevis atmaskošanas veids. Likumisks pārkapums ar tiesvedības iznākumu ir manu autortiesību pārkāpšana, izmantojot manu darbu, man nesaņemot par to atlīdzību !

Autortiesību likuma 68. panta 1. daļas izpratnē ir uzskatāmas darbības, ar kurām aizskartas autortiesību un blakustiesību subjekta personiskās vai mantiskās tiesības.

(1) Par autortiesību un blakustiesību pārkāpumu uzskatāma darbība, ar kuru aizskartas autortiesību un blakustiesību subjekta personiskās vai mantiskās tiesības, to skaitā:

1) autortiesību un blakustiesību objektu fiksācija, to publicēšana, publiskošana, reproducēšana un izplatīšana jebkādā veidā bez autortiesību un blakustiesību subjekta piekrišanas;

2) darbība, ar kuru bez autortiesību un blakustiesību subjekta atļaujas tiek dzēsta, grozīta vai pārveidota autortiesību un blakustiesību subjekta pievienotā elektroniskā informācija par tiesību pārvaldījumu;

3) darbība, ar kuru tiek izplatīts, raidīts, publiskots vai publicēts tiesību objekts, kam bez atļaujas dzēsta, grozīta vai pārveidota elektroniskā informācija par tiesību pārvaldījumu;

C Chingishans 09.02.2021

Mārcis ir viltīgs ēzelis, bet pavisam drīz viņš atrausies jo daudzi cietušie ir uzrakstījuši iesniegumus policijā un citās iestādēs... Tēlo nenormālo uzņēmēju un biznesmeni, bet reāli viņam ir plika pakaļa un nav naudas pat par ko ēdienu sev nopirkt.

C Chingishans 09.02.2021

Ka tu zini

Z Zita0983 09.02.2021

Cienītais advokāta kungs, šobrīd vēršos pie cilvēka, kurš iesniedzis šo info/ sūdzību vai kā nu to var formulēt - vai tiešām ir tik liela bezizeja darbojoties likuma ietvaros, ka jāsāk pielietot šādi portāli ar safabricēfu un fantāzijas pārpilnu stāstu? Tiešām skumīgi, ka cilvēks ar jurista grādu un ilggadēju praksti ir gatavs nolaisties tik zemu. Lai gan no otras puses patīkami konstatēt, ka Jūsu tā saucamā profesionalitāte spēj krist tik zemu. Lai Jums veicās!

J Jolanta 13.02.2021

Mārcis ir slims cilvēks bez robežām, viņam nav vispār morāle. Visus, ne tikai sievietes viņš čakarē, nepārtraukti melo un dzīvo fantāzijās. Parādaa visiem

P Patiess Fakts 11.03.2021

Tāpat kā Jorens Godiņš, par viņu te pilns ar sūdzībām. Arī visu laiku dzīvo melos, melo ta ka šausmas , visneiedomājamākos melus izdomā.

F FFK 06.03.2021

Ja vajag es "pupliskošu", gan tavu un Egijas tel skatos! Skatos no tavam sarakstēm tu esi līdzīgs orangutanam (kopliments tev) ar IQ zemāk kā Arktikas ronim ~-0.23IQ

M Mārcis Ščerbiņins 22.08.2021

Lai veicās, es Jums piedodu🙏

M Marcis Scerbinins 17.12.2021

Šodien esam vaļā www.oksshop.eu un nav bijusi neviena krāpšana, tiesa vai kas saistīts ar minēto postu. Latvijā cilvēki un uzņēmui ir neaizsargāti pret šo nepatieso sudzības.lv konceptu kura serveris atrodas Baltkrievijā.
Droši iepērkaties www.oksshop.eu un ja kas kavējas, tad darīsim visu, jo Covid ir daudz ko negatīvi pamainījis piegādēs un citos procesos!