"Mārcis Liepsalds" - PĀRDEVĒJA INESSA

Īpaši daudz jau pircēju šajā bodītē nekad nav, jo, piemēram, kauli maksā 2 eur, kamēr netālajā Gaļas namā-70 centus. Āboli 80 centus, kamēr tirgū līdzvērtīgi-60. Piena produktus veikals nepiedāvā.

Bet kronis visam ir dižā pārdevēja Inessa ar ģenerāļa ambīcijām un uzvedību. Bosa padrauga? Tā pēc saviem ieskatiem veido pircēju rindu-t.i.-paaicina pēdējos kā pirmos, ja pirmie nesapatīkās. Tad personas non gratas var stāvēt rindā, kamēr veikals tukšs. Un neiedomājieties aizrādīt-tad vienmēr apmeklējot bodīti, atlikumu saņemsiet pēdējā sīknaudā. Piemēram, divus eiro 10 centu monētās.

N

C connectedlv 16.03.2014

Tak iepērcies citā veikalā, neredzu problēmu :)

N neinessa 16.03.2014

Prasts muļķes komentārs, tik oriģināls, ka to var attiecināt uz jebkuru sūdzību šajā vietnē. Es tomēr izmantošu savas tiesības izvēlēties bodi un tiesības uz bārda brīvību.

C connectedlv 16.03.2014

Bet nu protams ka visi ir muļķi, ka neatbalsta tavu viedokli, nez kapēc domā ka esmu sieviete :), tak izmanto sava tiesības un iepērcies kur gribi, pārdevējam arī ir tiesības nepārdot tev preci, likumu jālasa līdz beigām, nevis kā pirmklasnieki izlasa tiesibas, bet par pienākumiem aizmirst, esmu pārliecināts ka esi ar dzīvi apbižots bezdarbnieks vai pat asti kājstarpē iespiedis aizmucējs kas baidās no grūtībām un mūk uz ārzemēm ...

p.s.
Runājot par tavu pareizrakstību - brīvību bārdai :D :D :D

N neinessa 16.03.2014

es ir mēms...112 tik ātri neatbild kā iepriekšējais komentātors. Protams, ar dzīvi apmierināta persona, kam ārpus nterneta milzums darīšanu.

L Lepnā Lavīze 16.03.2014

Bet ja veikals tuvu pie mājām, tad Neinessai būtu jāskrien nezin kur, lai nopirktu lētāk? Viņai taisnība. Nezinu, kā dotajā veikalā, bet Jēkabpilī vispār izteikti duras acīs pārdevēju augstprātība- mazmiesta piparbodītes, nekas īpašs, bet pārdevējas kā carienes. Pat Rīgā nav tik izteikti.

N neinessa 17.03.2014

es neteiktu, ka pārdevējas Jēkabpilī ir shit, tad jau būtu pieradusi un nesūdzētos par šo princessi. Supermārketu pārdevēju uzvedība ir viegli kontrolējama ar vadības palīdzību. Man gan Jēkabpilī nav nācies to praktizēt, jo personāls veikalos ir ok, īpaši Maximās. Inessa runā drausmīgi smieklīgā latviešu valodā un uzvedās tā, it kā būtu akciju kontrolpaketes turētāja bodītē. Patiesībā gan jau viņai ļauts bišķi paturēt ko citu, un ta vēl tikai dažreiz;
Bet ja kādai šķiet, ka VISAS pilsētiņas pārdevējas uz viņu skatās šķībi, varbūt jāieskatās spogulī.

J jurisVit 17.03.2014

na to arābi vecenes pie šprices nelaiž-zina jau, ka bizness nav domāts histēriskām cilvēkveidīgām būtnēm, kam personīgās antipātijas svarīgākas par uzņēmuma reputāciju.

N neinessa 19.03.2014

otrs niķis, ko inessa pietaupījusi nevēlamiem (-ām) pircējiem (-ām), ir atlikuma izdošana nosmērētās monētās. ta sēdi un brīnies-vai pirms tevis bomži iepirkušies, vai pārdevēja pati tāda netīrele.

L Lepnā Lavīze 19.03.2014

Man ir ar ko salīdzināt (un vaina nav cilvēkos, kas iepērkas, tā pie jums ir). Lielajos veikalos normāli, bet mazajos... ne Līvānos, ne Rēzeknē, ne citur tā nav. Bet lielos vilcienos man pie kājas, iepērkos pie jums labi ja dažas reizes gadā.

N neinessa 21.03.2014

Kā izpaužas pārdevēja tiesības nepārdot preci? Vai es nevaru viņu iesūdzēt par to, ka nebija uzlikts brīdinājums par to, ka man nepārdos? Vai-par brīdinājuma uzlikšanu? DDD