www.sudzibas.lv Mārcis Ivanovs Izkrāpj naudu, solot veikt flīzēšanas darbus

Mārcis Ivanovs - Izkrāpj naudu, solot veikt flīzēšanas darbus

Mārcis Ivanovs ir krāpnieks. Viņš piedāvā flīzēšanas pakalpojumus www.ss.lv, taču patiesībā pats tos nemaz neveic un neprot veikt. Flīzēt atsūta kaut kādus alkoholiķus, kas sabojā visas flīzes, uztaisa flīžu savienojuma vienas gandrīz 1 cm platumā, ka pirksts lien iekšā, un nobeigumā nepabeidz darbu, jo aizdzeras. Pats Mārcis Ivanovs skaisti stāsta, ka viss būs skaisti un kvalitatīvi, tad paņem avansu un pazūd tā arī darbu nepabeidzis. Uz telefona zvaniem un e-pastiem neatbild. Neizmantojiet Mārča Ivanova pakalpojumus, nožēlosiet, ka vispār esat sākuši ar viņu sadarboties. Viņš tikai sabojās jūsu flīzes, savāks naudu un pazudīs.

F

L Latgolnieks 09.12.2015

Latviešu uzmētējs ar krievu uzvārdu no Latgales. Nemaksā strādniekiem par padarīto darbu. Neceļ klausuli un visu laiku izdomā atrunas. Viņa telefona numurs 20614129. Firmā, kurā viņš strādā saucās Global Būve.

G Granulas 30.04.2018

Man gan ir cits stasts. Ari izmantoju Marca Ivanova pakalpojumus. Man vinu pareizak sakot ieteica.
Lasot seit rakstitats sudzibas mana pieredze neiet kopa.
Visi darbi tika izdariti Kvalitativi, korekti. Ari garantiju dod.
Iespejams ka katram ir savs stasts.

A Artūrs Mediņš 07.06.2018

Darbs nekvalitātīvs, mēģinājums izkrāpt naudu

A Artūrs Mediņš 07.06.2018

Reklamējās ss.lv - bruģa likšanā un teritorijas labiekārtošanā. Darbs nekvalitatīvs, atieksme slikta. Ieteikt nevarēšu :(
NR: 20614129 firma RICON

Tas pats Mārcis Ivanovs