X xxx 01.10.2010

Pilnīgi piekrītu.Noīrējām savām kāzām viņu uz 1, 5 dienām.Paprasīja 500Ls + naudu par degvielu.Puse bija jāiemaksā, kad vedām sarunas ar viņu.
Solija skaistas bildes + nelielu apkopotu video.
Rezultātā:Otru pusi naudas iedevām uzreiz pēc kāzām.Solija bildes pēc 3ned.
Ar lielu karošanu dabujām bildes tikai pēc mēnaša (ar lielu karošanu, jo rīkojām atkāzas).
Video solija pēc mēneša, t.i. pēc bilžu atdošanas.Pagajis tagad ir mēnesis un tagad saka, ka ātrāk kā pēc vēlviena mēneša nebūsot.
Kas viņš par fotogrāfu, ka nevar izpildīt savas saistības?????
P.S.-Bildes neatbilda tam ko solija.Viņš ir dabasskatu fotogrāfs.Ar foto korekciju ļoti slikti stādā, redzemi pilnīgi visi trūkumi.

A Arnis 24.12.2010

Nu steidzināt fotogrāfu ir liela kļūda, fotogrāfs strādā tā, lai noturētu un celtu savu latiņu. Jo kāzu bildes redz daudzi un tur jabut viss ir tip top.
Ar šādu stumšanu jūs paši izdarat visu, lai saņemtu sliktākas bildes.

Es kaut kā jums neticu ja godīgi. Parasti fotogrāfi saka, ka ātrākais pēc 3 nedēļām, bet to vienmer uzskata par beigu termiņu nez, kadel...