Mārcienas muiža - ēdināšana

Atbraucām vesela grupa uz iepriekš pasūtītām pusdienām, bet.. Pirmkārt visiem nepietika krēslu pie galda, dabūjām sēdēt maliņā, zupiņu klēpī turot. Otrajam šķīvju pietrūka, kamēr tos meklēja, kartupeļi beidzās, gaileņu mērce palika tikai viena karote uz vairākiem cilvēkiem.. Bēdīgi, ka par trīs latiem var dabūt tikai zupas šķīvi un pat kartupeļu laukos nepietiek.. Vēlāk gan atnesa aukstus vārītus kartupeļus ar mizu. "Badā vēl neviens pilī neesot nomiris:( " Vēders vēl tagad sāp... Un sirds drusciņ... Par SPA nezinu, varbūt arī ir labs, bet negribas kaut kā...

A A 15.08.2009

Nezinu, Nezinu - izskatās pēc apmelojuma! Nekas korektāks par šo muižu Latvijā nav redzēts!

E Edis 15.08.2009

Pat visparastākajā ēstuvē neviens neliktu ar šķīvi rokās malā sēdēt - kur nu vēl Mārcienā!!! Turklāt arī cena izklausās neiedomājami zema, lai par to varētu divu veidu ēdienus pasūtīt!
Vai arī cilvēku bijis vairāk nekā pasūtīto porciju skaits!
Tas tik tiešām izkalusās pēc meliem- gan jau tik konkurentu jociņš!!!:d

Mamma 15.08.2009

Metam ar tomatiem un olam meljiem!

A Asara 19.08.2009

Paldies par jaukajiem vārdiem. Labprāt būtu uzkodusi kādu olu vai tomātu:)

S siqita 21.08.2009

Laikam pati iipashniece te tusee un sargaa savu buudu :D jo nu te lielaakaa dalja tautas piekriit kritiskajaam pieziimeem http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=13684583&page=3#page-1

E eimija 03.09.2009

pilnībā nepiekrītu asarai, vai nu tiešām tā ir kaut kāda blēdība no konkurentu puses, vai tiešām espat nez. tās ir tīrākās muļķības, jo pirms mēneša ar vīru bijām atpūtā, un apkalpošana nav nokritusies un ēdienu kvalītāte un lielās porcijas super. Vēl reiz pasakos visas muižas kolektīvam par lielisko atpūtu, pat krīzes apstākļos viss pie jums ir superīgi! paldies

I inga 29.01.2010

pilnībā nepiekrītu!
Esmu bijusi tur divas reizes, abas esmu dikti apmierināta...ēdiens bija supper!!!
tas viss izklausās pēc meliem!!!

L Liarliar 29.08.2016

Mārcienas muižas virtuve ir lieliska.Cenas, nu, cenas kā jau labā restorānā, bet nav uzskrūvētas debesīs. Apkalpošana izcila. Muižas interjers un apkārtne ir vērts, lai , gaidot uz pasūtījumu, to apskatītu.

S Sindija Kovaļova 14.06.2017

Mārcienas muiža mums ar vīru ir pirmā vieta romantiskai atpūtai! Vienmēr numuriņi bijuši skaisti, sakopti, personāls super- laipns, atsaucīgs, izpalīdzīgs, restorāns augstākajā līmenī gan vīram- delikatešu cienītājam, gan man- pārliecinātai veğetārietei! Un apkalpošana- ļoti laipna, adekvāta- ļauj sajust, ka par viesiem rūpējas! Mārcienas muižas vadībai un darbiniekiem varu no sirds pateikties par darbu un pasakaino atpūtu, ko pie jums varam baudīt!

D [email protected] 15.10.2018

Nu jā.Grūti jau ko atbildēt, ja kādam viss nebija tik lieliski...:) Mēs šo setdien, visa ģimene gan guvām pilnīgu relax, atpūtu,baudu. Ēdām vakariņas. Tās bija lieliskas! Porcija...liela, sātīga, ļoti garda. Vasara turpinājās vēl svētdien! Brokastīs izvēle...nu katram! Svaigs,kvalitatīvs,gards! Paldies pavāriem!