Marble SIA/ Direktors - Kidalovo

Ne platit za vipolnennuju rabotu. Mošenik Janis Berkulis.
Otkril firmu PJK MURER APS v danii i priglashaet kamensikov . Platit castjami no posle otjezda domoj v latviju zabivaet zaplatitj ostatok zarplati.
Ostalsja dolzen po zarplate 2235 €.
Kamensiki posmotrite pro nego v facebuke tam toze pro nego estj. Dumaju skoro v ss pojavitsja pro etu figuru info.
Znaju uze 4celovek kotorih on kinul i na ne malenjkie summi.

M Mijo 12.08.2020

Tà ir taisnîba, neesat vienîgi, lûgums sazinàties, jo tiek uzsàkta tiesvedîba pret šo [slēpt]@inbox.lv

P panoramix 16.08.2020

Vajag vajag paņemt pie dziesmas to Jāni Bērkuli no Alūksnes! Tas jau ir par traku noverdzināt mūrniekus Dānijā!

I Ingars92 08.10.2021

Jānis Berkulis no SIA Marble ir uzmetējs. Nemaksā cilvēkiem algu arī 2021. gadā!

J Jānis Berkulis 17.08.2020

Panoramix- Edgars Gav. no Aizkraukles domā ka esi baigi svētais, visu laiku tikai čīksti cik viss ir slikti. Domā ka uz citu rēķina tev nopirka Mortens- BMW530 jūties svēts?
Un par jumtu ko Midelfartā mainījāt trīss cilvēki naudu GODĪGI sadalīji?

Padomā pirms raksti par citiem, jo citi par tevi arī daudz ko zin.

I imars 08.10.2021

Ja SIA MARBLE uzmetēju kantoris nemaksā algu darbiniekiem.