www.sudzibas.lv Māra Zvejniece Krāpšana, darbs zaru zāģēšanā

AtrisinātaMāra Zvejniece - Krāpšana, darbs zaru zāģēšanā

Iesaku neiesaistīties nekādās darīšānās ar Māru Zvejnieci. Uzmetēja, kura kopā ar savu kolēģi Māri vervē cilvēkus zaru zāģēšanas darbam. Runā ļoti lietišķi cenšas atstāt biznesa sievietes iespaidu, bet par padarīto darbu nemaksā, katru dienu īsziņās sūta jaunus solijumus un aizbildinājumus. Darbs ir reāls taču samaksu varat negaidīt. Darbojās kopā ar Māri, tāds kā šoferis viņu komandā, kā sapratu tiesības viņš ir nodzēris, Mārai sēžot blakus braukā ar baltajām. Un vēl ir Oskars, darbu vadītājs inatruktors. Ar šiem trim trim cilvēkiem darba darīšanās iesaku neiesaistīties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta User2018 27.02.2018

Māra sazinājās ar mani, norunājām tikties, nokārtojām ar darbu saistītās formulitātes un draudzīgi atvadījāmies. Esmu saņēmis atalgojumu par ieguldīto darbu, un man nav nekādu pretenziju pret sūdzībā minētajām personām.

U