Māra Veidemane - Krāpšana

Mudina cilvēkus uz zemes īpašnieku apkrāpšanu dažādās organizācijās.
Maldina un dezinformē sabiedrību par patieso tiesisko dzīvokļu īpašnieku stāvokli un tādā veidā juridiski neizglītotos cilvēkus izmantojot viņu lētticību un uzticību ieved vēl lielākos parādos un tiesvedībā!

Ļoti bīstama persona kura aizraujas ar cilvēku "zombēšanu", zīlēšanu, taro kārtis un citām mistiskām lietām, vārdu sakot čakarē cilvēkus un vēl par naudu!

No viņas ir cietuši jau daudzi cilvēki, neticiet nevienam viņas vārdam!

Ļoti uzmanieties!

A Andra Liepiņa 28.05.2023

Esiet piesardzīgi no šīs sievietes, Simona Ieva Bahmane, ja Tevi rūp Tava īpašuma stāvoklis. Samelos, kāpēc nevar laicīgi nomaksāt īri (mammai jāpalīdz, darba devējs laikā nemaksā utt, nav šobrīd naudas, māsai jāpērk grāmatas priekš skolas.) Elektrības parāds vienkārši iespaidīgs! Nav iespējams izmest šo sievieti no dzīvokļa. Par spīti parādiem, atstāj arī šausmīgu, briesmīgu nekārtību. Visās malās alus pudeles, izlietoti prezervatīvi, visa istaba piepīpēta, piekaltuši roltoni, aiz gultas samestas pudeles, viss noliets ar alu, smird viss dzīvoklis! Padomājiet divreiz, lai laistu šo sievieti savā īpašumā. Viņa buras un cenšas palikt dzīvoklī ar maģijas palīdzību. Ir draudējusi nolādēt mani un manu vīru, kas pieprasam maksāt... Es reti kad rakstu sūdzības par cilvēkiem.. bet šī ir tā reize, kad pacietības mērs ir pilns.