Māra Bērziņa Zobārstniecības Privātprakse - Zobu higiēniste veic diskrimināciju

Biju Māra Bērziņa privātpraksē uz zobu higiēnu. Parunāju ar mājiniekiem par procedūru pie šīs pašas higiēnistes (kopā 3 cilvēku pieredze). Pirmā lieta, kad tīrīja zobu starpas, brīžiem bija ļoti asas, stipras sāpes. Otrā lieta, procedūras laikā bija ļoti daudz asiņu, spļāvu ārā pat asins recekļus. Trešā lieta, dzeroklis, kuru reāli vajadzēja notīrīt, palika nenotīrīts.
Manam vīram zobu stāvoklis bija sliktāks, bet viņam procedūra netika veikta sāpīgi un nebija tik daudz asiņu, un notīrīja visu. Vēl vienam ģimenes loceklim arī procedūra gandrīz nesāpēja, un arī nebija rāda asiņošana no smaganām kā man (lai gan mans smaganu stāvoklis ir veselīgs).
Tātad mans secinājums pēc pārdomām un vēl 2 cilvēku pieredzes ir tāds, ka pret mani šī zobu higiēniste izturējās diskriminējoši. (Diskriminācija nozīmē to, ka pret personu bez jebkāda objektīva pamata izturas negodīgi un šādas attieksmes vienīgais iemesls ir šīs personas piederība pie kādas konkrētas personu grupas. Ja persona tiek diskriminēta, tad netiek individuāli vērtētas šīs personas prasmes, spējas un apstākļi, bet negatīvā attieksme pret to ir balstīta uz stereotipiskiem pieņēmumiem, kas saistīti ar tādām pazīmēm kā, piemēram, rase, etniskā piederība, reliģija vai ticība, dzimums, valoda, seksuālā orientācija, invaliditāte, vecums utt. Diskriminācija var izpausties dažādos veidos, dažādās dzīves jomās un tikt pieļauta gan ar nolūku, gan bez tā. Diskriminācijas rezultāts ir tāds, ka cilvēks tiek atstumts vai izslēgts un viņam tiek liegtas tiesības, kādas ir citiem cilvēkiem.)

Varbūt vēl kādam ir tāda pieredze un pēc mana stāstītā cilvēks sapratīs, ka arī viņu šī pati minētā persona diskriminēja.

B Bez_vārds 15.12.2022

Muļķis.