Māra Bērziņa Zobārstniecības Privātprakse - Slikts Zobuārsts Artis Nordens

Pat pēc 3 mēnešiem kopš salabots zobs pie zobārstā Artis Nordens, nespēju dzert un ēst neko aukstu vai karstu, jo zobs ir kļuvis ļoti jutīgs. Labošanas procesā viņš atstāj ieurbtas dobes pie smaganas un tagad tur visu laiku uzkrājas ēdiena paliekas. Zoba labošanas procesā, manuprāt, pārāk dziļi un daudz nourbj zobu. Plombējot izmanto abnormālu spēku, liekot metālu ap zobu un pēc tam pildot plombi. Pie zoba pulēšanas ieurbj smaganā tā, ka tā sāk asiņot.

Vienvārdsakot, neiesaku pierakstīties pie tik depresīva un uz klientu neorientēta speciālista kā Artis Nordens
zobarstnieciba.lv

Joe Rogans👽 08.02.2021

Vēl mācīs zobārstiem kā pareizi jāstrādā 😂😂😂

M Madaritta 09.02.2021

Te neviens neko nemāca. Tikai dalās pieredzē.

H Harijs Viljams 22.12.2022

Pēc pieraksta šodien Kuldīgā bij' pienākusi mana kārta apmeklēt zobārstu un tā pirmo reizi nokļuvu uz Dr. Arta Nordena pacientu krēsla. Biju ārstējies pie citiem zobārstiem, kas manī bija radījis sapratni par to, kā guļus justies un izturēties šajā krēslā un kā apjaust to, ko dakteris dara vai darīs. Vēl labāk vai pat drošāk esmu juties tad, kad savas darbības ārsts atklāj man iepriekš.
Biju patīkami pārsteigts par to, cik pacietīgi Dr. Artis Nordens uzklausīja man agrāk veicamo manipulāciju stāstu, ko īsi izklāstīju no savas līdzšinējās "zobārsta krēsla" pieredzes. Pēc tam viņa darbības, kas man šķita ne par stipru, ne par vājām, bija pārliecinošas un zinošas. Tas iedrošināja mani, radot uzticību ārsta prasmēm un profesionalitātei. Citādi jau nevar, jo ne jau pats sev tos zobus remontēšu!
Pabrīnījos par šo sūdzību, ko atradu meklējot klīniku, kur nebaltā dienā varētu cerēt vēlreiz tikt daktera krēslā, nu jau gan galvaspilsētā!
Man asiņošana ir bijusi no metāla savelkamās formas, ko liek ap zobu, no iegriešanas smaganā, no higiēnas un pulēšanas manipulācijām, arī no izrauta zoba. Bet tas ir tik saprotami, kā notašķīt rokas ar eļļu, remontējot auto, vai samērcēt drēbes, mazgājot to!
Lai Jums, Dakter Arti, skaisti šie Ziemīgie svētki!

E ELLIO 09.02.2021

Kurš gan par pacientu labāk zinās, kur un kā ir jāurbj,kā jāplombē zobs un vispār-kāpēc vēl par šo visu ir jāmaksā?

M Madaritta 09.02.2021

Vislabāk zina zobuārsts, bet, ja ir bijusi pieredze pie vairākiem speciālistiem un salīdzinot citus ar Arti, tad iesaku pie viņa nedoties.

E ELLIO 10.02.2021

Nekļūdās tas, kurš neko nedara.

M Madaritta 10.02.2021

Žēl, ka nekļūdīties neiemācīja augstkolāpirms izsniedza diplomu!

E ELLIO 13.02.2021

Cik labi,ka ir cilvēki, kuri nekad un nekur nekļūdās. Laikam roboti.

M Madaritta 13.02.2021

Tie kuri nekļūdās ir labi speciālisti, jo nav jau tā zobu labošana baigā māksla! Artis Nordens ar zobiem darbojas tā it kā strādātu autoservisā ar smagām metāla detaļām! Ja nav kur ilzikt spēku, tad pēc darba jāiet uz sporta zāli! Nevis spēks jāieliek urbī un plombēšanā u.t.t.

Darbam jāpieiet ar pietāti.

E ELLIO 13.02.2021

Ja zobu labošana nav baigā māksla, kāpēc tad zobārsti savu specialitāti apgūst 5. gadus un mācās vienā no labākajām augstskolām?
Varbūt Jūs cienītā, pirms te gudri spriedelējat, varētu iet un pamācīties to zobu labošanu, tad iespējams, jūsu domas mainīsies.

M Madaritta 13.02.2021

Tāpēc, ka tā ir ļoti gribēta un labi pelnoša specialitāte un ir daudz maksas studentu, kuri 5 gadus maksā valsts augstskolai mācību maksu. Kāpēc apgūt profesiju 2 -3 gadus, ja var 5 gadus!

E ELLIO 13.02.2021

Ne visi maksā naudu, Ir arī budžeta vietas. Ar 2-3 gadiem nav iespējams apgūt ārsta profesiju.Labi pelnoša? Nu nu... Es neuzskaitīšu cik izmaksā izveidot savu praksi no nulles. Bez kredītiem.Tikko no augstskolas sola. Un pastrādāt pie darba devēja, kurš maksā procentus no nopelnītā. Nevajag iedomāties,ka zobārsts visu samaksāto naudu iebāž kabatā.

M Madaritta 13.02.2021

Man neiznteresē, kur zobārsts bāž naudu tiktāl,kamēr pret klientu un viņa zobiem izturas ar cieņu! Jo galu galā, ja nebūs klientu, tad pats zobārsts un visa prakse iznīks! Tā kā ar pietāti un cieņu vismaz būtu jāstrādā!

E ELLIO 23.02.2021

Un daudz zini zobārstniecības prakses, kuras iznīkušas, jo nav klientu?:DDD

M Madaritta 23.02.2021

Neveicu uzskaiti par tādām!

E ELLIO 23.02.2021

Nu tātad, tādu nav.Nav ko izdomāt savas muļķības.,

M Madaritta 23.02.2021

Katra brīva izvēle uz kuru zobārstniecības praksi doties!

E ELLIO 23.02.2021

Pareizi.Un zobārsts arī bieži vien izvēlas ar kuru pacientu sadarboties un ar kuru ne.

M Madaritta 23.02.2021

Muļķības... pacientu pieraksta administratore uz tuvāko brīvo laiku! Neesmu redzējusi, ka zobuārsts izvēlētos ar ko strādāt!

E ELLIO 25.02.2021

Visiem zobārstiem nav nepieciešamas administratores un pirmais brīvais pieraksts ir vairāki mēneši uz priekšu.