Mapls mūzikas kompānija

Attieksme pret darbiniekiem drausmīga,radinieki vienmēr pirmajā vietā nekur nav vainīgi, otru cilvēku nepamatoti atlaiž no darba lai gan abi pārdevēji pie tā vainīgi, viena protams radiniece.Konkrēti runa par Mapls Madonā.Strādāja tur mana draudzene atlaida no darba iemeslu īsti nepasakot beigās vel vienam radiniekam darbu savaidzējās.Kad atbrauca uz Rīgu pēc papīriem tāda Iveta Turkeviča laikam galvenā par veikaliem vēl piedraud ja muti vērsi vaļā uzrakstīšu tādu rekomendāciju ka nekur darbu neatradīsi. Tāda lūk attieksme un pa minimālo algu rukāt no 9.00 rītā līdz 21.00 vakarā.

Komentāri (2)

G Gunita 14.12.2008

Ar manīm notika, kas līdzīgs.. Wēl pieprasa 200 ls sodu par to, kad nebiju darbā, jo slikti bija.. un melo wiņi pamatīgi, solīja pus ceļu atmaksāt, bet nekā, naudu wispār nemaxāja, cik wajadzēja paņemiet no kases.. pati acīs nerādījās, kad steidzami, ko wajadzēja zwanījāmIvetai Turkēvičai, neatbild, vai nomet telefonu, atnāk sms wēlāk pārzwanīšu, bet nekā.. Kad strādāju Tukumā pie wiņiem, tad sawa alga pašai bija jāmeklē, wiņi ne zinis nelikās.. Maina numurus un nepasaka, un tad pārmet, kapēc nepaziņo, kad saslimst cilwēks, jo zwanīju uz to numuru, kurš man bija, newiens necēla, izrādās, kad jauns numurs, wecais nestrādājot, bet pēc laika zwana no wecā numura.. Mapls naw firma, bet es pat nezinu, kā to nosaukt!!

ī Īpašniece2 27.07.2015

2015.gadā nekas nav mainījies. Attieksme tik drausmīgi neprofesionāla, ka atteicāmies ar Ivetu sadarboties (SIA R16, izplata Tarlton tējas). Uzņēmuu īpašniekii, esiet uzmanīgi, šeit vērojams zems intelekta līmenis un pamatīgas komunikācijas problēmas. Sieviete var pat nekaunīgi rokas palaist.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes