Mansviedoklis.lv - Krāpšana.

Visu info pielieku pielikumos.
Šis mansviedoklis.lv par aptaujām neko nedod pretī un es ļoti apšaubu to vispārējo darbības principu.
Sakrāju daudzpunktus un vēlējos samainīt pret laša loterijas biļeti, nekā, gaidiet tikai... Pajautāju to latloto, kuru firmas zīmi arī izmanto mansviedoklis.lv, pielikumā atbilde, ka viņi nemaz nesadarbojas.
Nav jēga laiku kavēt ar šiem krāpniekiem, kuri savāc tikai aptaujas par brīvu un muļķo cilvēkus, sazināties ar tiem nav iespējams, viss kā akā.

D

P Pēteris 09.11.2021

Paldies, par numuriņu, sazvanīju, solīja noskaidrot un atzvanīt.

P Pēteris 29.11.2021

Tālāk par solījumu noskaidrot "Mansviedoklis.lv" nav tikuši, laikam velti izšķiests laiks, uz tām viņu aptaujām.
Pēteris.

M Merlins 29.11.2021

Tad jau laikam nav jēgas viņiem nemaz zvanīt uz to numuriņu. Ja nāksies samierināties ar zaudēto laiku un nozagto balvu, tad gan jāizdomā, kā viņus izsunīt visā informatīvajā telpā tā, lai neviens viņu aptaujas vairs nepilda.

P Pēteris 29.11.2021

Es tur pagaidām neko pozitīvu neredzu, jo viņi jau nereaģē, ne uz e-pastiem, ne uz zvaniem.

P Pēteris 02.12.2021

Šodien saņemts solījums tuvākajās dienās apstiprināt un izsūtīt "Rimi" dāvanu karti, redzēsim, kā pildās solījumi.

M Merlins 02.12.2021

Jā, man arī līdzīgas ziņas - vakar pa augstāk minēto telefonu solīja, ka nākamnedēļ izsūtīs visas balvas, būšot arī paziņojums e-pastā. Skatīsimies, gaidīsim.

Z Zintis 15.09.2022

Ja Marinas Mošenskas (p.k. 100285-12788) telefons +371 20218080 neatbild, jāzvana Intra Research īpašniekam Valdeko Pihelgase [slēpt]@intraresearch.com) +372 58328336, jāraksta uz [slēpt]@radensolutions.com. Un protams, ziņojums policijai.