Mansviedoklis.lv - Krāpšana

Mansviedoklis.lv nodarbojas ar aptauju veikšanu. Reģistrētam lietotājam piedāvā apmaiņā pret dažādu aptauju aizpildīšanu krāt punktus, kurus vēlāk varēšot apmainīt pret dāvanām.
Es cītīgi piedalījos un sakrāju punktus. Pieteicu punktu apmaiņu pret rimi dāvanu karti oktobrī, nogaidīju, tad janvāra vidū ar kontaktformas palīdzību pajautāju, kur tad ir mana dāvana? Protams neviens man nav atbildējis.
Ļaudis, netērējiet laiku, neticiet šiem krāpniekiem!
Un vēl jautājums, varbūt kāds ir vērsies Ptac par šo lapu? Es domāju uzrakstīt sūdzību arī uz Ptac, bet nezinu vai būs rezultāts.

Zelda 27.01.2021

Es gaidīju 4 mēnešus , bet atnāca. PTAC Jums nepalīdzēs. Aizmirstat un gaidat, varbūt kādu dienu būs pastkastītē.

K kosrem 27.01.2021

Kad sapratu, ka nav jēgas no viņiem, novirzīju visas viņu pienākošos e-pastus uz spamu. Tā arī tiku vaļā no viņiem.