Mansviedoklis.lv - Krāpšana

Mansviedoklis.lv nodarbojas ar aptauju veikšanu. Reģistrētam lietotājam piedāvā apmaiņā pret dažādu aptauju aizpildīšanu krāt punktus, kurus vēlāk varēšot apmainīt pret dāvanām.
Es cītīgi piedalījos un sakrāju punktus. Pieteicu punktu apmaiņu pret rimi dāvanu karti oktobrī, nogaidīju, tad janvāra vidū ar kontaktformas palīdzību pajautāju, kur tad ir mana dāvana? Protams neviens man nav atbildējis.
Ļaudis, netērējiet laiku, neticiet šiem krāpniekiem!
Un vēl jautājums, varbūt kāds ir vērsies Ptac par šo lapu? Es domāju uzrakstīt sūdzību arī uz Ptac, bet nezinu vai būs rezultāts.

Zelda 27.01.2021

Es gaidīju 4 mēnešus , bet atnāca. PTAC Jums nepalīdzēs. Aizmirstat un gaidat, varbūt kādu dienu būs pastkastītē.

K kosrem 27.01.2021

Kad sapratu, ka nav jēgas no viņiem, novirzīju visas viņu pienākošos e-pastus uz spamu. Tā arī tiku vaļā no viņiem.

I IN32 17.03.2021

Šobrīd saskaros ar to pašu. Jau no janvāra gaidu dāvanu karti.
Aptaujas gan jāaizpilda uzreiz! Bet dāvanu karte pat nezini vai atnāks, vai neatnāks.
Nav norādīti telefona numuri. Tikai kontaktu forma uz kuru neviens pāris nedēļas neatbild!

V Vaalodze 22.03.2021

Nezināju, ka tik daudz sūdzību par mansviedoklis.lv. Mana pasūtītā balva gaida apstiprinājumu jau no 23.07.2020.! Divreiz rakstīju viņu lapā, jo citu kontaktu ar viņiem nav. Tā arī neviens neatbild. Saprastu, ja likvidējušies būtu, bet nē, aptaujas turpina sūtīt. Bezatbildīgs kaktu kantoris!

B BuT 27.05.2021

2020-10-29 Rimi dāvanu kartes - Dāvanu karte 20 eiro
2021-03-11 Kino “Citadele” biļetes - SCAPE kino dāvanu karte - 10,20 €

Sodien sanemu izzinu,ka nosutija Rimi dāvanu karti.
KA ari sanemu e-pasta kino bileti ,bet deriguma termins kartei beidzas 30.06.2020 :D

B BuT 08.06.2021

Sodien sanemu davanu kartes, nezinu, vai ir nauda uz tam kartem, jo kads cilveks teica ka vinam ari atnaca. bet bez naudas.