Mangaļa Autoskola Liepāja - Krāpšana

Autoskolas īpašnieks, un dēls (Mangaļi) apkrāpj cilvēkus bez gala. Instruktori nemāca neko, sēž telefonā un reizi pa reizei uzspiež pa bremzēm, tikai lai pateiktu, ka neesi gatavs eksāmenam. 2.500€ vēlāk, nekas nav uzlabojies. Naudu ņem bez čekiem un obligātās 10 braukšanas nav ieskaitītas Csdd reģistrā.

Nav tādu lietu kā slikts students, ir tikai slikti skolotāji! Ja tu kā instruktors nevari iemācīt, tad tā arī pasaki, nevis plēs 250€ pa 10 reizēm, par kurām ir jāsamaksā uzreiz, un ja tu netiec uz braukšanu, tava nauda un reize tiek aprīta. Pat ja man pietiktu ar 5 braukšanām, man ir jāmaksā uzreiz pa 10. 9-tajā reizē, instruktors pateikts - "neesi gatavs", un atkal 10 reizes. 2.500€ vēlāk, absolūti nekas nav mainījies.

Turpretī, meitene aizgāja pie cita instruktora un pēc 10 braukšanām, "maģiski" tika pie tiesībām, lai arī mangalis teica - "tu nekādā gadījumā nevari vēl iet uz csdd eksāmenu, pat arī ne testa braucienu, labāk samaksā man un brauc ar mani, es izvadāšu tāpat kā eksāmenā" (ko protams nedarīja)

mīļie cilvēki, lūdzu neuzķeramies uz šo krāpniecības kantori!

E

K Kāpurs3000 16.12.2021

2500 EUR baigi man galvu jauc.

G Gulbenietis 17.12.2021

Puika, tu par braukšanām kopā 2,5k vai 250 eur esi atdevis? Jebkurā gadījumā, pa šādu laiku pašmācības ceļā jau jebkurš normāls cilvēks būtu iemācījies braukt.

D Dimons02 03.02.2022

kamdeelj tad pats neej uz citu autoskolu? smiekli nak no tavas sucibas. nevar iemacities braukt tad nebrauc 😂😂