Manels Šūšanas Darbnīca Valdeķu 50 K-6 - Nekvalitatīvs serviss

Aiznesu uz darbnīcu atšūt garu kleitu. Saņemot to atpakaļ, nepārbaudīju, bet nodevu vēl atšūt biksēm staras. Kad atnācu mājās un kleitu uzvilku, konstatēju, ka tā ir atšūta šķībi. Acīmredzot, kleita sākotnēji bija nevienāda garuma, bet, par cik bija ļoti gara, tas nebija manāms. Tagad tā bija acīmredzami šķība, ar starpību katrā pusē pa ~2 cm! Izrādās, ka šuvēja vienkārši nogrieza no apakšas tik, cik es biju norādījusi, neko nenomērot, par ko paņēma savus 5 eur.
Kad aizgāju atrādīt defektu, man ilgi skaidroja, ka esot šuvusi cita sieviete un šī sieviete par to nevarot atbildēt, un beigās es samaksāju vēl 5 eur par kleitas izlabošanu! Tai pat dienā paņēmu no viņiem bikses. Žēl, ka uz vietas nepārbaudīju, jo mājās atkal konstatēju, ka tās ir atšūtas nevienādi - viena stara garāka par otru! Salokot bikses kopā, var redzēt, ka no iekšmalas garums sakrīt, bet no ārmalas - 2 cm starpība! Nesaprotu, kā tā var atšūt, neko nemērot!
Kad nesu atpakaļ bikses (pie reizes savācot izlaboto kleitu, kas tagad ir sabojāta, jo par īsu) , jau bija cita sieviete (varbūt saimniece, jo bija izteikti nelaipna) , kas arī centās pierādīt, ka viņa to neesot šuvusi, ka viņa nav atbildīga par pārējo šuvēju darbu... Utt. Un gribēja atkal ņemt 5 eur no manis par darbu! Protams, es sašutu, jo es jau 3. Reizi speciāli braucu, par kleitu 2x samaksāju, bet viņi "ne par ko neatbild". Absurds!
Uz šo darbnīcu neiešu vairs nekad!

F