www.sudzibas.lv Manekeni.lv Krāpšana, rēķins 100% samaksāts, bet no preces ne vēsts - neceļ telefonu, neatbild uz e-pastiem, vēstulēm

Manekeni.lv - Krāpšana, rēķins 100% samaksāts, bet no preces ne vēsts - neceļ telefonu, neatbild uz e-pastiem, vēstulēm

Nekādā gadījumā neuzķeraties un nepērciet neko no šīs mājaslapas manekeni.lv
veicām pasūtījumu, saņēmām 100% priekšapmaksas rēķinu no tirdzniecības apgāds un serviss sia. Pirmajā reizē - veicot pasūtījumu - atbild uz telefona zvanu, liekas atsaucīgi, stāstīja, ka jau nākamnedēļ būšot jaunā kravas piegāde - radās pilnīga uzticība šim pārdevējam.
22.06.2018. Apmaksājām 100% priekšapmaksu. Solīja drīzu preces piegādi - it kā jau nākošā nedēļā. Pēc tam vairs nekad neceļ telefonu, neatbild uz daudziem sūtītiem e-pastiem, arī uz ierakstītu vēstuli - nauda par nepiegādātu pasūtījumu nav atgriezta un arī no preces ne vēsts. Neuzķeraties, nekādā gadījumā nemaksājiet šim uzņēmumam priekšapmaksu! Nedabūsiet ne preci, ne atpakaļ naudu. Krāpnieki!

Ventilators 21.09.2018

Kopš 18.09.2018 izslēgti no PVN maksātāju reģistra. Un mājas lapā nenorāda uzņēmuma informāciju, ko pieprasa PTAC.

Ventilators 21.09.2018

Protams, arī nodokļu parādi uzkrājušies.