Manekeni.lv - Krāpšana

Pasūtījām preci jau 18.06.2018., pārskatījām saskaņā ar piestādīto rēķinu, bet 22.08.2018. vēl joprojām no preces ne vēsts. Sazvanīt veikalu pa norādītājiem tālruņiem kontaktos neiespējami. Tās dažas reizes, kuras veiksmīgi izdevās, tika meklēti visādi attaisnojumi, kāpēc prece vēl nav piegādāta un ka viss ir procesā. Tika solīts noskaidrot un atzvanīt, bet tas, protams, netika darīts. Arī e-pasti ar lūgumu vismaz atgriezt naudu tiek ignorēti. Cerība saņemt preci vai vismaz kaut kādu info pamazām izgaist. Tā ka, ja meklējat "drošu" vietu, kur pazaudēt naudu un preci, veikals Manekeni.lv ir īstā vieta.

M MV1978 21.09.2018

Esiet mūsu bēdubrāļi. Ap to pašu laiku ar mums notika tas pats - mēs samaksājām 100% avansa rēķinu, bet prece mums netika piegādāta. Uz telefona zvaniem neatbild, uz e-pasta vēstulēm arī neatbild, nauda nav atgriezta. Uz pirmo telefona zvanu atbildēja ļoti atsaucīgi - prata radīt uzticību, stāstot, ka drīz būs jaunās kravas piegāde un mūsu pasūtījums tajā arī būšot, lai tikai apmaksājam priekšapmaksas rēķinu - diemžēl noticēju.

N Nadezda Kidbox 15.02.2019

Es tagad arī saskaros ar to pašu problēmu, kaut divus gadus atpakaļ ar so firmu nebija nekādu problēmu - laipni un ātri apkalpoja.
Pasūtīju preci - atsūtīja rēķinu - avansā samaksāju, pasūtījumā norādot, ka pēc iespējas vajadzētu steidzīgi.
Nākamā dienā pēc rēķina apmaksas izrādījās, ka vairākuma no precēm "nav uz vietas". Zvanīju - neviens neatbild, pēc tam atbildēja - solīja precizēt - pārzvanīt. Arī nepārzvanīja Tā kā man bija steidzīgi - pasūtīju citur, brīdinot pārdēvēju, lai salabotu rēķinu - atbraukšu pēc esošās preces. Nākamajā dienā saņēmu paziņojumu, ka visa, pat iztrūkstoša prece ir sagatavota.. Jauki, bet vairs nevajag! izrādījās, ka frāzi "nav uz vietas" e-pastā vajadzēja lasīt "nav uz vietas izsniegšanas punktā, bet ir uz vietas citā mūsu noliktavā un rīt viss būs gatavs". Tiekoties ar menedžeri pie palikušās preču saņemšanas, fakts, ka viņa nemāk paskaidrot savas domas apstiprinājās... Naudu solīja atmaksāt DIVU NEDĒĻU laika! Uz manu jautājumu kāpēc tik ilgi?! Atbilde bija vienīga - Tāpēc!
Nezinu, kas notika ar šo firmu un darbiniekiem.. Ļoti žēl!