LV RU

Mana zeme skaistā, zinātnes un inovāciju parka - Krāpšanās ar ziedojumiem.

Sveiki!

Vēlos vērst uzmanību par fotokonkursa "mana zeme skaistā" norisi un kārtību. Situācija ir tāda, ka tiek prasīti ziedojumi no visas latvijas uzņēmumiem, lai atbalstītu šo fotokonkursu dodot pretī reklāmas iespējas viņu facebook lapā. Tiek melots par konkursa norisi novadā, jo tiek prasīta nauda it kā skolēniem, kuri nemaz konkursā nepiedalās. Summas ir astromāli lielas, par 1 fotogleznu tiek jautāti 30 eur, ja reālās izmaksas ir 4,5 eur. Projekta realizētājs ir zinātnes un inovāciju parks vadībā, kurš kā "sadarbības partneri" ir izvēlējies savas dzīves biedres gitas zanribas uzņēmumu sia "giza plus", kuram ir nodokļu parāds 1709.67 eur uz 07.08.2018.. Lai izvairītos no nodokļu maksāšanas tiek piesaistīti "praktikanti", kuru amati neatbilst cv norādītajiem, saņem dotācijas no nva un caur fiktīviem uzņēmumiem piesaista vēl "melnstrādniekus", kuriem sasola zelta kalnus, bet netiek pildīti. Šis projekts tiešām ir liela krāpniecība, jo nemaz nevienam citam netika piedāvāts kļūt par sadarbības partneri drukas ziņā un nerunājot par to, ka tiek nodarbinātas grūtnieces, kuras bērnu laidīs pasaulē jau septembrī, viņām liek strādāt, "jo nesot naudu". Lūdzu jūs vērst uzmanību visiem uzņēmējiem, lai šo projektu neatbalsta, jo viņu ziedotā nauda netiks izmantota pareizajiem mērķiem. Runājot par gdpr, tiek vākti un glabāti personu dati google sheetos, uz lapām atklātās vietās, kur jebkurš var pieiet klāt un visu izlasīt. Līgumi tiek slēgti pa labi un pa kreisi, ko neparaksta pats viņš, bet viss ofiss, kuriem tika iemācīts viņa paraksts.

Komentāri (1)

P Parks34 25.11.2020

Ak Dievs !
Es viņu birojaa biju šorīt, uz darba interviju.
Viņš nav baigi patīkams, runas stils no PSRS laikiem, šķiet, meitene blondīne ļoti cenšas, vismaz prot runāt.
Jā, briesmīgi, ja tas, ko sakāt ir patiesība, bet krāpšanas LV, Liepājā, droši vien ir daudz. Kāpēc tā ir ? Padomju mantojums ?...
Man nav atbildes. Cenšos saprast.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes