www.sudzibas.lv Mana moduļu māja Nekvalitatīvas mājas

Mana moduļu māja - Nekvalitatīvas mājas

Labdien. SIA Derb, kas sevi reklamē mājas lapā www.mmom.lv. Atrodās Saulkrastos. Ja gribiet iedzīvoties problēmās, droši pērciet moduļu māju no šīs firmas. Nav ne tehniskā projekta, ne specifikācijas, ražošana notiek ārā zem klajas debess arī ziemā, kas ir pilnīgi nepareizi koka mājām. Māju tirgonis māk labi aizrunāt ausis, tāpat, kā Rumbulas autoplaču saimnieki. Rezultātā jūs nevis nopērkat lētu māju, bet dārgu, labākajā gadījumā vasarnīcu. Potenciālajiem pircējiem iesaku nevis uzreiz ķert māju, bet pieaicināt kādu būvniecības ekspertu, kas jums apliecinās manis teikto. Par to cenu var tik tiešām labu mājiņu nopirkt citās firmās. Šeit jūs dabūsiet vienīgi dārgu Malkas šķūni!

K

Life_is_life 27.01.2021

Bildes ar defektiem?

K Keny3 27.01.2021

Šī nav Anti reklāma, bet brīdinājums. Gribi, pērc ārā ražotu moduļu māju, kad gaisa mitrums sasniedz 90%,plus vēl temperatūras svārstības. Nepareizs ražošanas process, un Latvijas klimatam neatbilstošs siltinājums ir tikai sākums visām problēmām!

K Kapman 02.02.2021

Sūdzība ir nepamatota! Šo sūdzību ir ievietojuši slikti stràdnieki, kuri nav kvalitatīvi izpildījuši savu darbu un no uzñēmuma izmesti!
Tàdèjàdi mēgina graut uzńèmuma labo slavu!

K Keny3 05.02.2021

Kāds viens uztraukts. Bet nu cilvēki, domājiet paši. Ja pērkat šo māju, tad rēķinieties ar problēmām, grīdas šķības, sienām 150 mm siltinājums utt. Tā var būvēt Spānijā, ne jau pie mums, kur mēdz būt bargas ziemas.
Jā, un kā šim Kapmanam iet ar Somijas lietu? Nesen tak advokātu meklēja.

N Natālija Vilčere 07.12.2021

Bija vasarā interese pasūtīt mājinu dārza sētai, bet redzējām kā kolēgim uzcēla vai neuzcēla, nezinu pat kā teikt ... Pēc telefonsarunas neko īsti nevarēja saprast, grūti sazvanāms, pārdomājām tajā brīdī, kad labi zināms puisis meistars no rīgas pastrādāja pie šiem un joprojām neesot algu par darbu sanēmis .

V Valērijs Novikovs 07.12.2021

No Uzņēmuma nevar nevienu izmest, tikai un vienīgi atlaist. Tātad spriežiet paši, kāds ir šī uzņēmuma vadītājs un kādi strādnieki tur strādā. Ēka, ko redzēju bija novietota uz 4 keramzīta blokiem, pa blokam katrā stūrī. Pietupjoties skaidri bij redzama attieksme pret koka ēku, kuru uzņēmums slavē! Ēkasapakšdaļa neatradās vienā līmenī. Citēju:(Ēka kārtīgi jāizkustina pirms piegādā klientam). Uzēmēj ņem vērā šo kļūdu startā.
Ja kāds vēlas pirkt ēku vai no šī vai kāda cita būvnieka, tad pakonsūltējaties ar kādu speciālistu. Pieprasiet no būvnieka darba procesu bildes. Materiālu kvalitāti un tt.Tā ir Jūsu nauda ko Jūs tērējat un tērēsiet pēc tam.
Kā man labs cilvēks teica par bakalaura darbu. Es atvainošos par izteicienu bet. Skaista kaka labāk iziet cauri nekā laba doma. Latvijā Moduļu mājām ir liela konkurence. Izvēlieties kvalitāti. Jums tur jādzīvo. Kas attiecas uz balstiem pvc caurulēm uz kurām tā tiek novietota pēc tam klienta teritorijā. Tiem ir jābūt pareizi uzbūvētiem.