www.sudzibas.lv Mana Mini Slikts serviss

Mana Mini - Slikts serviss

Tā kā dzīvoju netālu, izdomāju apmeklēju frizētavu "Mana Mini", pierakstījos pie frizieres elitas. Matu saknes krāsoju, bet galus šķipsnās izbalināju. Jāsaka, tik brutālu attieksmi pret saviem matiem līdz šim nebiju saņēmusi.
Kad mati bija izbalināti, pirms mazgāšanas friziere tos mēģināja izķemmēt, kas gan rezultējās vairāk kā matu raušana un plēšana. Šī ķemmēšana bija nežēlīga, ka daļa manu tikko balināto matu palika frizieres izlietnē. Tie tika aplauzti tieši vietā, kur sākās balinātās šķipsnas un nu staigāju tādu kā oreolu ap savu galvu, ko veido īsie mati, kas aplauzti nepilnus 10 cm no saknēm.
Sieviete izmācījusies par frizieri, bet izskatās, ka šis darbs viņai ir ļoti vienaldzīgs maizes darbs. Rūpes par matiem vispār netiek izrādītas, galvenais kaut kā sapostu klientu izstumt pa durvīm ārā n vienalga kā mati izskatīsies pēc pirmās mazgāšanas. Kur nu vēl kāds padoms par matu tipu vai par to, kā saudzīgāk ar tiem apieties.