www.sudzibas.lv Mana bite.lv Slikts serviss

AtrisinātaMana bite.lv - Slikts serviss

Ok!Vīramāte guļ Stradiņos ar kārtējo insultu,gadi viņai 92.kreisā puse paralizēta,valoda traucēta...tātad saziņa caur biti.lv vairs nenotiks,bet sazvanoties ar mūsu biti.lv...vienīgajam dēlam nav iespējams atslēgt mātes tel.nr.Liek paraprasīt mātei parakstīt papīru no atteikšanās abonomenta,lai gan māte ir komā,kurā parakstīt neko vairs nespēj,ja nē,tad jāturpina maksāt!Nu tad ziniet,maksājām,kad 92.gadus vecs cilvēks varēja vēl runāt☹️,sūtiet savus rēķinus uz nekurieni,pat zvanu nav,ne SMS,bet Bitei tik žņaugt naudu kur vien var!Nu tad šoreiz nebūs!Numurs izmests!😉

Sūdzība veiksmīgi atrisināta I.. G.. 19.06.2024

Nepietiek,kā no pensionāra tā jau tikai par pāris sarunām tiek iekasēti 10.00 eiro...vēl no abonomenta atteikšanās jāpieceļ no komas,lai atteiktos no bites.lv servisa.Kas tas ir par pieslēgumu,kas uzstāda neadekvātas prasības?Uzskatu,kā neko nevajag maksāt,lai tad arī šis pakalpojums izput,bet tādi nosacījumi,nevar būt!Tele-2,ar visu neierobežoto internetu maksāju 8.10.Padomājiet kā krāpj mūsu bite.lv

I