Mana Bite rekini - Krāpšana

Visu laiku maksāju 4,02 par mob. Talr mēnēsi, bez nekada informacijas nesazinajas ar mani atsutija jaunu par decembri 11,50. Piezvaniju uz bite man teic, ka es sanemu iszinu veida infornaciju. Es tas iszinas nelasu uzreiz izdžesu, jo nak gandriz katru dienu marketinga iszinas. Jutos apkrapta. Loti slikta komunikacija ar klientem.

A Alise Nikola 13.01.2021

Mani arī apkrāpj, radīja decembra summu 29€ ar kapeikām, pagāja dažas dienas un cena jau paaugstinājās uz 49€ 😡

BITE Latvija 13.01.2021

Sveiki!
Par piešķirto atlaižu beigu termiņiem klientus laicīgi informējam ar īsziņas palīdzību.
Lai nerastos šādi pārpratumi, Jūs varat atteikties no mārketinga ziņām ManaBite pašapkalpošanās portālā vai lietotnē, vai sazinoties ar mums, rakstot uz [slēpt]@bite.lv.

S Sapnis Salnis 13.01.2021

es uz šito ari biju iekritis, sms ta atnāk ka kautkas beidzies, bet to ka būs vairāk jāmaksā, nekāds info neatnāk, ar otro reizi pietika vnk nomainiju operatoru + internets ir tiešām slikt.

Pacco_al 28.01.2021

Nu var būt vajag tomēr sākumā lasīt, ko jums atsūta, nevis pēc tam tēlot "beigtu govi pie aptiekas durvīm". Kā jūsuprāt viņiem vajadzēja jūs informēt? Uz mājām atnākt? Atkal būtu slikti...

A Astrīda Jubele 14.01.2024

Pilnīgi piekrītu Alisei! Nekādas komunikācijas, ar katru mēnesi summas tikai aug... Mums 2 pensionaariem -70.00 euro Neiedomājami !