Māmiņas Aptiekas Dzemdību Namā - Nepārzina preci ko tirgo

Pēc vecmātes lūguma, vajadzēja iegādāties vajadzīgo piena sūkni. Aizgāju turpat pirmajā stāvā uz MĀMIŅAS APTIEKU.Aptiekārei (kundze gados) prasu, ka vajag špricveidīgo. Iedod vienu, un diemžēl nepārzinu šīs te ierīces. Izrādās iedeva ne to ko prasīju. Sieva vienreiz lietoja un beigās sanāca, ka tas nebija tas ko prasīju. Aptiekārs bija iedevis to dārgāko. Gāju mainīt un aptiekāres ietiepās un ne pa kam nemainīja to dārgāko pret lētāko. Neprasīju pat atmaksāt pārmaksu. Nav runa par naudu, bet kur lai lieku to nevajadzīgo sūkni.Tāpēc lūdzu visiem Māmiņas aptiekas pircējiem dzemdību namā uzmanīties, lai neiedod nevajadzīgas lietas, bet gan to ko prasa. Domāju, ka aptiekāres tik andelē dārgāko, ka tik nauda nāk. Dzemdību nams arī pateica, ka viņi neko izdarīt nevar un viss. Lūdzu arī MEDELAS pārstāvjiem apmācīt aptiekas darbiniekus. Lūdzu arī Māmiņas aptiekas darbiniecēm darboties kā Eiropā pieņemts, nevis kā ir austrumu virzienā, kur darbojas princips, kurš kuru apčakarēs.