www.sudzibas.lv Malvīnes tante vai kāds ir dzīvē izmantojis taa sauktos pakalpojumus no Malvīnes tantes Balvos?

Malvīnes tante - vai kāds ir dzīvē izmantojis taa sauktos pakalpojumus no Malvīnes tantes Balvos?

vai kāds ir dzīvē izmantojis taa sauktos pakalpojumus no Malvīnes tantes Tilžā?(seit vinu zin, es domaaju pilnigi ikkatrs) Malvīne-dziedniece, vardotaja...

T Točno 10.12.2011

Točno, es domāju, ka gribi izmānīt no Malvīnes tantes intīmpakalpojumus, bet dziedniece viņa esot laba.

T Trampampam 11.12.2011

kas to, lai zina---cik cilvēku ---tik domu---aizbrauc ---pārbaudīsi:)

D dziednieks. 11.12.2011

kadreiz tadas tantes sadedzinaja svedienas tirgus laukuma. pati reklamejas. visiem dziedniekim vajadzetu paarsteties. padomju laikos vini nebija dziednieki, bet sizofreniki. pienemsanas centrs bija tvaika iela.

T Trampampam 11.12.2011

personīgās domas---neko tur nepalīdz--dārgi gan--visādi plāceņi un vēl sazin kas---nedomāju vis, ka palīdz---bet slims cilvēks ķeras pie katra salmiņa un iedomām arī laikam spēks!

Z zurnalists 11.12.2011

STULBAKAIS KO ESMU REDZEJIS KA SIE ZURNALA IEVAS STASTI PAR 5 LATIEM ATBID UZ SMS. PARSMIETIES VAR. PAJAUTAJU KA MAN NORITES DZEMDIBAS, VAI ATGRIEZISIES VIRS. VAI AT GUSU DARBU BANKA . VAI SVEDIEN MAN LABI KERSIES ZIVIS. VAI MEITA PAMETIS DARBU INTIMKLUBA. ZVIEDZU VEL TAGAD PAR SANEMTO ATBILDI. VIENKARSI ESMU VIRIETIS UN PATREIZ ATRODOS CIETUMA. TA NU IZNAK KA SLIMNIEKI SLIMNIEKUS ARSTE.

A AIVARSMAGONE 11.12.2011

nu gulta vina ir laba. vina jau ar seksu itka arste.

O oi 11.12.2011

SEKKS! LABS! KUCE! LABA! DILDO! SLIKTS!