www.sudzibas.lv Malkas tirgus 26156521 nepiegādā malku Malka - neatveda, rupjšs, neceļ telefonu

Malkas tirgus 26156521 nepiegādā malku - Malka - neatveda, rupjšs, neceļ telefonu

Pirms pāris nedēļām telefoniski vienojāmies par malkas piegādes dienu un laiku ar Malkas tirgus.lv tel. 26156521. Norunātajā dienā zvanu, lai atgādinātu, bet esot problēmas vai var pārcelt uz rītdienu. Esmu pretīmnākoša. Tātad rīt, obligāti būšu, pusstundu braucu uz mājām ar velo, tad varu necelt. Norunātajā laikā esmu mājās. Skatos man ir zvanīts pirms 15 min. Atzvanu un izrādās, ka tā nepacēlu uzreiz, tad mana malka jau braucot pie cita. Lūdzu lai atceļ, bet īpašnieks ir rupjš un met nost telefonu. Tad atcerējos, ka jau pagājušajā gadā notika kas līdzīgs - norunātajā dienā neatveda un kliedza uz mani, ka es neesmu vienīgā, tehnika salūzusi utt. čeku protams neatveda, bet malka jau bija izgāzta un šoferītis tik saguris. Nestrīdējos. šis kantoris pēc Lursoft datiem ar malkas piegādi nemaz nenodarbojas!