www.sudzibas.lv Mali M SIA Slikts serviss

Mali M SIA - Slikts serviss

Ar Māri Milgrāvi epasts: [slēpt]@inbox.lv Tel. 25255876 no SIA Mali M vienu gadu atpakaļ vienojāmies par ēkas jumta kores nomaiņu. Viss tika sarunāts. Nekas neliecināja par uzmetienu, nezinu kas ir noticis, bet telefonu vairs neviens neceļ uz īsziņām neatbild. Skatos ss.lv joprojām tiek liktas reklāmas, bet tiekai cits teksts tagad veic ēku siltināšanu un reklamē ka strādā ātri. Ja kaut kas nesanāk vai negrib strādāt vajag pateikt nevis necelt telefonu. Es protams ka meklēšu jaunus meistarus, jo vienu gadu uz Māri jau esmu gaidījis , ceru ka citiem ar Mali M un Māri solītāju veiksies labāk.

E

M Maris Milgravis 11.11.2017

Cienījamais klient! Jūsu komentārs ir nevietā. Jūsu mājai kores maiņas darbus iztāmēju marta mēnesī, Jūs pazudāt . Uzradāties augusta mēnesī un uzstājīgi sākāt zvanīties, Es Jums atbildēju, ka mums ir ļoti daudz darbu un nezinu kad varēšu paņemt Jūsu māju, bet Jūs tak sākāt zvanīties katru dienu, mūsu darbi ir saplānoti trīs mēnešus uz priekšu. To ka Jūs man zvanījāt piecas reizes nedēļā, nekas nemainījās. Ja Jūs gribējāt, lai mēs Jūs ieliekam rindā, tad vajadzēja noslēgt līgumu un tad Jūs zinātu, kad mēs būtu uzsākuši pie Jums darbus. Atvainojos ka nenomainījām Jūsu kori, bet vajag tā kā ātrāk domāt, nevis pēc pus gada uzrasties sezonas laikā un ar savām pretenzijām. Cerams ka Jūs atradāt kurš to izdarīja. SIA "MALI M" Māris Milgrāvis