www.sudzibas.lv MaksV SIA Krāpšanās

MaksV SIA - Krāpšanās

Negodīga māklere.
Vēlējāmies nopirkt dzīvokli. Kuram starpnieks bija “maksv”SIA. Māklere Ļudmila Kazlauska nevarēja uzrādīt komunālos rēķinus. Bija atslēgts ūdens un elektrība dotajā dzīvoklī. Apskates beigās mākleres l. Kazlauskas palīgs norādīja, ka izrādās dzīvoklis jau tiks pārdots citam klienta un ja mēs vēlamies viņu nopirkt tad ir jāpiedāvā lielāka Cena. Sazinoties ar patu mākleri viņa sākumā norādīja ka tiek jau gatavoti dokumentu, bet vēlāk sāka teikt ka varbūt arī nepārdos. Skaidru atbildi nevarēja sniegt. Nekādus dokumentus nevarēja uzrādīt par dzīvokli un mākslīgi centās kāpināt cenu.

Good Intentions 10.01.2022

Zināma veca shēma.

K Kāpurs3000 10.01.2022

Visus gadījumus vienā maisā vaine ?

K Kāpurs3000 10.01.2022

Nu vispār jau tur nav nekas neparasts. Ja nevarēja uzrādīt, tad arī neuzrādīja. Tas, ka ir vairāki gribētāji un minūtes laikā viss var mainīties (kā arī var pārdomāt pirkt tik pat ātri) ir tikai normāli. Parasti par šādām lietām jūsminās pirmā īpašuma pircēji (arī viss dīvainākos jautājumus uzdod itkā pārdevējs būtu to māju cēlis), viss drīzāk jaunieši, kuri domā, ka viņu naudiņa ir baigi īpašā priekš citiem. Neesmu saistīts ar attiecīgo kompāniju, bet šo to no NĪ ikdienas zinu.

K Kāpurs3000 10.01.2022

Skaidru atbildi viņam vajagot, kas nav atkarīga no tās mākleres nemaz. haha.