Maksima - Krāpšana

Šodien pie sieriem norādīts, ka visiem sieriem 20% atlaide no pamata Cenas. Izvēlējos farm milk sieru ar pamata cenu 3.99 eur. Pie kases redzu, ka atlaide nav piemērojusies. Jautāju kā tā, pārdevēja atbild, ka tā ir supercena, tai akcijas nepiemēRojas. Es atbildu, ka pie cenu zīmes nav nekāda supercena, parasta Cena... Piedāvāja atcelt preci, neko citu nevarot. Sieru paturēju, man 1 eur ietaupījums dzīvē neko nemainītu, bet šo rakstu, jo iedomājos par pensionāriem un citiem, kam katrs eiro no svara. Uzskatu, ka tā ir krāpšana. Saprotams, ja pie siera pielikta atlaide citas akcijas ietvaros, uz to papildus 20% nepienāktos, bet kas par muļķībām par supercenu? Ja atlaide neattiecas uz kādas konkrētas firmas zīmolu, tad tas arī jānorāda skaidri un gaiši.

S sannas 17.02.2024

Farm Milk sieram no sākta gala ir bijusi un ir supercena. Nākamreiz pievērsiet uzmanību cenu zīmēm.