www.sudzibas.lv maksas īsziņas pakalpojums netika pieprasīts

maksas īsziņas - pakalpojums netika pieprasīts

Regulāri uz savu numuru 26133757 saņemu maksas īsziņas ar tekstu: "Klubs LIVES! Izlasi noteikums''. Pēc īsziņas saņemšanas no mana kredīta tiek noskaitīts apmēram lats. Šo pakalpojumu es nekad neesmu lūgusi, un lūdzu jums to atslēgt.

Z

A Aigars 03.06.2010

Nu tā taču nevar savu numuru rakstīt netā, sazinies ar šo firmu caur 1188 uzzini viņu numuru un zvani bet savu numuru gan labāk izdzēs.
Jo tagad jau katram viņš ir piejams un tev var sākt nākt vēl dažādas sms par kurām neko nezināsi.

L Ligita 03.06.2010

ari es esmu ar ko tadu saskarusies, izeja ir vienkarsha, zvani savam operatoram un ludz lai bloke tavam Nr. paaugstinatas maksas sms, Tele2 tikla tas maksa 2Ls, tagad pat draugiem.lv ar sms palidzibu neko nevaru samaksat :)