www.sudzibas.lv Mākleri gurureal.lv Slikts serviss un nelaipna izturēšanās

Mākleri gurureal.lv - Slikts serviss un nelaipna izturēšanās

Bijām apskatīties dzīvokli uz īri jaunajā projektā, māklere no (gurureal.lv) nevar neko par objektu izstāstīt, ne arī par to kā apsekot dzīvokli, izskatās ka pienākums tikai parādīt dzīvokli un saņemt naudu par šādu pakalpojumu no potenciālā īrnieka. Pagāja diena un uz norādīto tālruni neatbild, protams neiešu uz viņu ofisu lai skaidroties, jo izskatās ka īrniekam ir jābūt instragam zvaigznei vai arī uzņēmējam ar balto zirgu. Uzskatu ka netiek veikts pilnvērtīgs pakalpojumus par kuru man vēl būtu jāmaksā. Cerams šī atsauksme radīs priekštatu par viņu pakalpojumiem un palīdzēs mājokļa meklētājiem.netērēsim laiku dēļ tādiem netaisnīgiem cilvēkiem.

R

A arpratsjj 05.03.2023

tadu daudz sajas nekustamo kompanijas, vini tiko pec vieglas naudas, man ir slikta saskarme ar Imperio starpniece bija ka no marsa, pat nezinaja ka pasai janak un jarada dzivoklis, ja jau es varot atvert durvis, lai ari paradot:) Par ko tad ta duma naudu grib?

guru real estate 11.05.2023

Labdien,

Mēs saprotam, ka Jūs varētu sarūgtināt tas, ka Īpašnieks ir izvēlējies citu īrnieku.
No mūsu puses tika veiktas visas nepieciešamās darbības saistībā ar šo objektu, kā arī ar darbiem, lai apmierinātu mūsu klienta vajadzības, kurš ir dzīvokļa īpašnieks.

Galīgo lēmumu par īres kandidāta (īrnieka) izvēli pieņem tikai un vienīgi dzīvokļa īpašnieks, mēs esam tikai starpnieki darījumā.

Savukārt, apskatot dzīvokli, sniedzām Jums visu nepieciešamo informāciju un atbildējām uz Jūsu jautājumiem. Jūs tikāt brīdināta, ka dzīvokli apskatīs vairāki kandidāti. Šajā sakarā lūdzām visus kandidātus sniegt īsu stāstu par sevi, kas, savukārt, tika nosūtīts tieši dzīvokļa īpašniekam izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai. Sabiedrība neietekmē īpašnieka lēmumu, mēs darbojamies kā starpnieks, sniedzot pakalpojumus, lai atrastu dzīvokļa īpašniekam piemērotu īrnieku, pamatojoties uz īpašnieka vajadzībām.

Mēs nevērtējam kandidātus ne pēc nacionālās, ne pēc reliģiskās piederības, un vēl jo vairāk – nevērtējam pēc izskata.

Varam pieņemt, ka kādreiz esat saskārusies ar kādas citas nekustamo īpašumu kompānijas nekompetenci, taču to nevajadzētu pārnest uz mūsu darbu. Kā minēts iepriekš, Jūsu apraksts, kuru Jūs mums nosūtījāt, bez jebkādiem papildinājumiem vai labojumiem no mūsu puses tika nosūtīts īpašniekam.

Tāpat, lūdzam, ņemiet vērā, ka neviens papildu maksājums, izņemot īri un drošības naudu, netika atklāts vai pieprasīts no potenciālā īrnieka.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, lūdzam izņemt savu atsauksmi no Sudzibas.lv, sakarā ar apmelošanu un nepatiesu informāciju par uzņēmumu un citu mūsu potenciālo klientu maldināšanu.

P.S. Mums ir visa sarakste ar visiem kandidātiem un arī ar Īpašnieku, kas ir pierādījums tam, ka informācija tika pārsūtīta tieši tā, kā Jūs par sevi nosūtījāt.

Ar cieņu,
Guru Real Estate