www.sudzibas.lv māklere uzmanieties no Inetas UBEIKO

māklere - uzmanieties no Inetas UBEIKO

Gribēju nopirkt māju. Ineta UBEIKO - māklere -paņēma rokasnaudu un neko neizdarīja, tikai nepārtraukti meloja. Nevaru atgūt naudu, viņa izvairas no jebkādiem kontaktiem.

O

E es 18.08.2009

ko idiņi maksājat kautkādas rokasnaudas? galīgi nojūgušies? tas nav jādara un ja to prasa - sūtiet uz poda tos māklerus

A adele 30.07.2010

Pievienojos! Neuzticaties māklerei Inetai Ubeiko! Paņem naudu un nepilda līguma nosacījumus!

B [email protected] 12.06.2020

sia trio viniem bija tads nosaukums vini maina telpas un nosaukumus savai firmai ik pa laiku telefona numurus ari, vina ir apzagusi 19 cilvekus, vajaga mums visiem apvienoties un iesedinat vinu. ineta ubeiko un aivars ubeiko

I Ineta 13.02.2022

Pievienojos sūdzībai par AIvars Ubeiko. Pirms 14 gadiem man mājai taisīja remontu viņa firma. Tagad izrādās, ka kanalizācija ierīkota nepareizi. Tagad notekūdens vairs neiet kanalizācijā, un izskatās, ka, šķiet, kaut kur vispār nav ievietota kanalizācijas caurule. Tagad jālauž vaļā visa grīda un jāmaksā par visu vēlreiz.