Maklera pakalpojumi - Krāpnieki

Sveicināti! Gribu pastāstīt kā es un mani draugi ir iegrabušies ar vienas firmas pakalpojumiem. Viss sākas ar to, ka zvanījam pēc sludinājuma, kur tika izīrēts dzīvoklis. Uz otras līnijas cēla klausuli un mīļi aicināja uz ofisu pie viņiem noslēgt līgumu uz pus gadu par māklera pakalpojumiem. Kad itkā makleris sarunā satikties ar saimnieci, viņa dod man numuru, lai es pats vēl uzzvanu. Pēc tā kad es sarunāju laiku un dienu, atbraucos pēc noteiktas adreses, sāku zvanīt saimniecei un pēkšņi viņa šo dzīvokļi jau ir izīrējusi, bet māklerim jau 30Ls samaksāti. Principā šiem sludinājumiem nav bilžu, bet var arī gadīties pa reto ar bildēm. Vēlāk mākleris sāk tipa veikt līguma saistības, sūta man no ss.lv un reklama.lv saludinājumus, kurus es jau pirms 1-2 dienas redzēju. Šie mākleri neko ne ar vienu nesarunā un nekad jums nepalīdzēs reāli atrast dzīvokli un sarunāt tikšanas ar saimnieci. Lai jums veicas dzīvokļu meklēšanā

K Kaspars 03.08.2011

Andri Tu esi idiots!
Pilnigs daunis, veca shema!
1kart maklerim nekas nav jamaksa, jamaksa tikai tad kad ir noslegts ires ligums un esi sanemis dzivokla atslegas!

I Ilze 03.08.2011

Tas nav gadījuma SIA Home Gallery Krišjāmna Barona 37-5?? Es tur arī uzķēros

A alise 09.08.2011

Nja SIA Home Gallery es ar esmu uzkerusies, stulbi.. vai nav kaut kada iespeja izchakaret vinus? labi varbut tie 30 Ls lielu lomu nespele, bet ta sajuta ka esi apchakarets ta gan ir sapiiga.

K Kaspars 09.08.2011

Var izchakaret, sazinaties vajag ar 90 gadu banditiem, un samaksat lai izpurina un sadot pa muti stradniekiem, jo no juridiska viedokla neko nevar padarit viniem!
Bet pirms ta visa jaaliek lieta savas smadzenes!!!

S Salvis 23.09.2011

Labdien! Esmu izmantojis Home gallery pakalpojumus nu jau otro reizi, un pagaidām nekādu sūdzību nav, pirmo reiz atradu dzīvokli sev vienas dienas laikā, un pat labāku nekā cerēju atrast par to naudu. Tagad mainu atkal dzīvokli jo te tagad kautkāds traks kaimiņš blakus ievācies, kuru pat policija pārmācīt nespēj! Griezos atkal pie Home gallery uz ofisu, un atkal bija jauni piedāvājumi ar reāli apskatāmiem dzīvokļiem. Dienas laikā atkal apskatīju 3 un vēl 3 būs jāapskata turpmākās nedēļas laikā. Un par pakalpojumiem otreiz pat neko nemaksāju, jo ofisa darbiniece (Jeļena) apstiprināja ka līgums vēl ir spēkā (tie 6 mēneši) un turpina ar mums sadarboties. Es nezinu kāpēc citiem tik sliktas atsauksmes, bet man pretenziju pret šo nav!

L Laura 08.11.2011

Arī man ir pieredze ar šo firmu un pagaidām nekādas pārliecības par to, ka būtu kāds īsts dzīvoklis ar īstu izīrētāju, nav radušās. Viens no telefoniem visu laiku bija izslēgts, kaut bijām vienojušies par konkrētu dzīvokļa apskates dienu un vajadzēja precizēt tikai laiku, bet, kad telefons tika ieslēgs, atbildēja, ka var tik nedēļas nogalē.
Par otru dzīvokli tieši pirms norunātā tikšanās laika atnāca īsziņa, ka tas jau ir izīrēts... redzēs, ko vēl piedāvās.