www.sudzibas.lv Māju serviss ksa nepilda līguma nosacījumus

Māju serviss ksa - nepilda līguma nosacījumus

Māju serviss ksa ir viena liela krāpnieku banda! Es vienkārši brīnos par viņu visatļautību. Viss sākās tad, kad mūsu mājā Sarkandaugavas ielā 2 jūnija vidū pazuda karstais ūdens (cik esmu lasījis internetā - neesam pirmie kam ir radusies šāda situācija) paiet nedēļa, divas, ūdens kā nav - tā nav.Apsaimniekotājs ne zinis, ne minis, pie ziņojumu dēļa nekas nav piesprausts... Sākam domāt kas par lietu, pēc remontdarbiem pat tuvākajā apkārtnē nekas neliecina. Zvanam uz Rīgas Siltumu, operatore visu pastāsta un izrādās ka šis namu apsaimniekotājs mūsu maksāto naudu par komunālajiem pakalpojumiem nav pārvirzījis tālāk pakalpojumu sniedzējam, bet novirzījis kaut kur pa "kreisi" un šī summa sastāda 15 tūkstošus latu! nevāji, kamēr mājas parāds ir tikai 300 lvl un tikai vienīgi balstoties uz tekošajiem neapmaksātajiem rēķiniem. Rīgas siltims paziņo ka šie pēdējo reizi par siltumenerģiju ir norēķinājušies kaut kad aprīlī un ne jau par martu, bet par janvāri! Pus gada laikā ir iekrājies šāds parāds un tamdēļ tiek atslēgts karstais ūdens. Ziemā par apkuri vispār pat var nesapņot kamēr nebūsim nomainījuši apsaimniekotāju. Tālāk ir vēl interesantāk! Tik tiko uzzinājuši par karsto ūdeni, seko nākošais trieciens pa prātu ar paziņojumu no Rīgas Ūdens ka no 20 jūlija tiks atslēgts arī aukstais ūdens sakarā ar līgumsaistību nepildīšanu. Labi ka dzīvojam puslīdz normālā valstī un Rīgas ūdens vienkārši atslēgs spiedienu, strūklaka būs maza, bet ūdens tomēr mums kaut kāds būs. Tizli ir tas, ka dzīvojam var teikt galvaspilsētas centrā, un ka kaut kas tāds var notikt - es pat savos briesmīgākajos murgos nevarēju sev to iedomāties. Pats interesantākais ir tas, ka pēc šī visa mēs joprojām saņemam rēķinus par kaut kādu mistisku namu apsaimniekošanu :) Es tikai nekādīgi nevaru atrast nevienu iemeslu uz kura pamata man turpināt viņiem maksāt par komunālajiem pakalpojumiem. Vēl kas, joprojām viņu sauklis ir "Mūsu misija ir kvalitatīvākas dzīves standarta izveide, kas balstās uz mūsu uzņēmuma profesionālās komandas darbu, sadarbībā ar pašvaldības un valsts iestādēm, darbojoties ciešā dialogā ar namu iedzīvotājiem. Mēs kā apsaimniekotājs lielu uzmanību pievēršam mūsu pārvaldnieku un pārējo darbinieku izglītībai un praktiskajām zināšanām namu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jomā." Tās ir pilnīgas pupu mizas un neatbilst patiesībai. Vēl pāris dienas, un dzīvosim akmens laikmetā, kurināsim "buržuikas" un kakas skalosim nost podā ar čurām ))) Pats stulbākais ir tas, ka šis namu apsaimniekotājs ir ieņēmis strausa politiku, uz telefona zvaniem neatbild un uz e-pastiem loģiski ka arī nē. Iesaku nesadarboties ar šo namu apsaimniekotāju, bet ja sadarbojaties, tad varu jūs pabrīdināt ka ar jums var notikt tas pats kas ar mums, ja vēl jau nav noticis :) Šobrīd mūsu mājas vecākais nodarbojās un risina jautājmu par apsaimniekotāja maiņu, būs redzams kas notiks tālāk un pie kā iesim. Pats trakākais jau vēl tikai priekšā.

Paldies par uzmanību!

I

A Anna 15.07.2011

Nav briinums, Maaju servisam tach jau ierosinaata kriminaallieta.

G Gunta 20.08.2011

Mēs nomainījām KSA pret citu apsaimniekotāju jau pagājušajā gada!!!

G Galina 21.09.2011

Mēs aizgājām no "Māju serviss"KSA pirms divus gadus ar parādu 314 lati, apkalpojam savējo māju paši. Mums viss ir izcili. Bet kaimiņmāja, tāpat kā jūs, divus gadus gulēja. Tiem tagad parāds lielāki, kā 20 tūkstoši. Laiks pamosties, un strādāt!
Vēlu veiksmi!

K KO 19.10.2011

Slinki Jūs esat, veidojiet taču dzīkus un apsaimniekojiet paši. Par KSA variet pateikties visādiem Kroņiem, kas iesāka uzņēmuma pūšanu...