Mājokļa jautājuma Baiba - Baiba piedzērusies

Šodien varējām Mango portālā palsīt Baibas Z. steidzīgi, ar cita cilvēka roku rakstīto taisnošanos par viņas dzēruma agresijā izstrādātajiem varoņdarbiem Vecrīgā. Tur viņa gari un plaši apcer savas labās īpašības, pat neizklāstot savu notikušā versiju. Viņa pat nemēģina atvainoties tai ģimenei, kuru gan viņa, gan viņas agresīvais vīrs bagātīgi apšaudīja ar gāzes ieročiem. Viņa pat necentās restaurēt tās nakts dramatiskos notikumus, kad viņa ar savu vīru manāmā reibuma stāvoklī pirmie uzsāka konfliktu ar citu ģimeni, kuri tikai mierīgi, pa brauktuvi brauca pa Vecrīgas ielu. Viņa pat necentās izklāstīt to, kāpēc viņas apreibušais vīrs sāka spert tai mašīnai. Viņa nepaskaidroja, kapēc viņas vīrs uz vietas sprieda svētu un neapstrīdamu tiesu, ka Vecrīgas iela pieder viņam un nevienam tur nebūs braukt. Sods par nepaklausību tika nekavējoties izpildīts un automašīna saņēma kājas spērienus no satricināta buļļa, no cilvēka, kurš atradās alkohola agresijā. Pēc tam, kad auto apstājās un vīrietis izkāpa no tās, viņš saņēma gāzes šalti. Gāzes devu saņēma arī sieviete. Baiba nepaskaidroja, kapēc tad, kad abi jau bija saņēmuši bagatīgas gāzes devas, viņa pielietoja vēl arī savu gāzes ieroci.

Komentāri (11)

R Raitis 23.03.2010

Tak Baibas vīrs ir mīkstais patiesībā, negribēja dabūt pa purnu tāpēc arī uzreiz pielietoja baloniņu.Droši vien nobijās, kad auto saimnieks kāpa no auto laukā, citādi Baibas jāklis būtu ar sašķidītu purnu.Nu un Zvaigznīte jau arī patiesībā īsta divkose, ekrānā līšķīga, bet patiesībā diezgan riebīga.

K ksenija 23.03.2010

njaa..maajokla jautaajums ir forssh raidiijums tacu vinas tie uzspiileetie smaidi stulbie domugraudi apniik:(
ļoti nepatiik kaa vadiitaaja

D danone 23.03.2010

Guni, tad varbūt noskaidro kā sauc Baibas vīru? Un kritizē viņu? Nevis Baibas vīrs, Baibas vīrs, Baibas vīrs...Vai arī Tu atbildi par visu ko dara Tava sieva?

. ...e... 23.03.2010

Tik tiesam...iesaku Majokla jautajumam padomaam par taa vadiitajas mainju!!!Taad tuksa sieviete taa Baiba!!!stav un skobaas:/

K kika 23.03.2010

Vai izklāstā nevarētu iztikt bez frāzes ...viņa..., jo tā tiek atkārtota katra teikuma sākumā!!!Vai tiešām teikumus nevar veidot savādāk!!!

B baiba 23.03.2010

Kam interesē kā to peģiku sauc - baibas vīrs, ar to viss ir izteikts. Viņš ir niecība sievas ēnā, kura vārdu neviens neuzskata par vajadzīgu uzzināt.

T tupiķis 23.03.2010

Vieta, laiks, mašīnas marka, vēstuļu izsūtīšana, utt., tas jau daudz ko pasaka par šiem cilvēkiem - viņi jūtas ļoti kruti, ja vēl vīriņam niknais drinks bija ribās, tad jau ohohoho, tādi vīri jūtas sevišķi svarīgi :-) Tādus tak ar siltu vēju nedrīkst aiztikt, viņiem krāna pagarinātājs ir nopirkts, tāpēc plikdir** dodiet ceļu.
Iespējams, ka rī Zvaigznīte paspīdēja tā spožāk, bet tad kāpēc viņa, ja bija tik agresīvi noskaņota, izvēlējās uzbrukt kādam leksim, bet neuzbruka citiem garāmgājējiem, citām automašīnām?
Kārtējo reizi apstiprinās stereotipi par bieziem mašiņiem un plānu smadzenīšu, jeb mazu krāniņu īpašniekiem pie to stūres.

B Bācpapauri 23.03.2010

Tupiķi...Leksus brauca pa Baibas ielu, tāpēc tas tika sagāzets. Tas, ka raksta un publicē liecina, ka netaisās vienam pediņam, kuram stroķis rokās tā vienkārši to visu piemirst. Un tai pežai no LNT kura tai vakarā visu laiku piesauca to savu LMT, kā jumtu, arī. Ko tad iznāk, ka zvaigznīši visādi drīkst vijebonus ietaisīt, bet tupiņi ne? Diez vai! Un kāds sakars tam visam ar auto marku un daikta izmēru. Vienalga ar kādu auto brauc, tie cilvēki malači, ka apziņo visus, ap ko lieta grozas.Cepuri nost!

S sh 23.03.2010

Teksta autors vai nu ir infantils, neizglītots un primitīvs tipiņš vai nu viņam maksā par-būt stulbam.
Otrkārt, kāda kam daļa kas, kur ar ko.

T tupiķis 23.03.2010

Ko darīt ja mazais krāniņs uzprasījās, malcis Baiba. Laikam tas mazais krāniņš nekad nebija trāpījies tik brašam ienaidniekam kā iedzērušai sievietei pa rokai, tagad apstulbis, ka viss viņa varenums piesmiets. Un to izdarījusi trausla sieviete :-) Hahaha, kaunējies būtu. Ko leca no sava krāna pagarinātāja laukā? Varēja tupēt ar aizlieto mūli savā lexī, nekāda gāze purnā nebūtu :-)

Riebjas visi tie krutie pa Vecrīgu braukājošie smirdeļi. Kad uz krogu bija jābrauc, tad par bērnu nedomāja, bet sākt ar sievieti cīnīties, lai ātrāk tiktu uz mājām, tas jau ir smieklīgi.

R Raitis 23.03.2010

Tu esi idiots, tupiķi, tu cerams pats to saproti.
Un jā es tev to varētu arī dzīvē acīs pateikt, tici man.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes