Mājai Un Dārzam veikals - Krāpšana

Pieteicos darbā šai veikalā. Pirmkārt, dīvaini likās tas, ka nekādu līgumu nerakstīja, tikai paskaidroja - 2 nedēļas man būs jāpamācās, bez samaksas protams. Pēc 2 nedēļā braukšot prom viens no darbiniekiem, un tad es varēšot pilnvērtīgi strādāt. Gāju mācīties, visu apgūt un vēl pie tam pa velti. Vienkāršāk sakot, reāli tērēju savu laiku šim uzņēmumam.Nu kā tad ! Šodien no rīta pazvana un atvainojas par sagādātajām neērtībām un pasaka, ka mani tur vairs nevajag, jo redz, otrs darbinieks izdomājis nekur nebraukt. Un vēl solās, ka ja atbrīvosies vakance, zvanīs man pirmajam. Nē paldies, man to vairs nevajag !

Ņemot vērā, ka viņu mājas lapā joprojām atrodama pārdevēja-konsultanta vakance, viņu pienākums pēc apmācībām bija nodrošināt darba vietu. Ja viņi atsakās, rakstiet iesniegumu VDI, lai vismaz samaksā soda naudu, par nelegālo nodarbinātību.

BondsBonds 03.02.2017

Uzņēmumam ir jānoslēdz līgums ar pirmo dienu! Ja tas nav noticis otrajā varat droši nenākt!

K klients darzam 18.02.2017

sveiki.mani ka pirceju sodien oarsteidza kuldigas veikala 18.02.2017 pl 18,03.veikala majai un darzam apsargs.mes ar sievu piegajam pie veikala un uz to laiku ir tums un pulksteni neskatijam durvis atveras iegajam ieksa.lidz kasei tikam un paradijas apsargs un brecosa balsi pazinoja veikals ciet ,jautaju ka ciet ja esu veikala lidz kasei ticis .tad pajautaju vai tad sanak ta kad briketes nevaru dabut? sanemu nelaipnu atbildi ne un ta esot ieksa veikala paliku bez kurinama.vai tas butu normali veletos sanemt atbildi [slēpt]@inbox.lv

S Sanita Apermane 06.05.2017

labdien,kadu laicinu es stradaju Majai un darzam veikala,runa iet konkreti par Jelgavu.Ja Jus zinatu kā tur apčakarē cilvēkus,Jūs nekad tur neietu iepirkties.Visas lētās ķīniešu preces!Kuras visu laiku nes atpakaļ.Un kolektīvs visiem patīk aprunāt viens otru,bet nenoliegšu alga bija laba.Cietu kādus pāris gadiņus kad vairs nevareju aizgaju prom no turienes pat nedomaju par naudu ko saņemu tur!Vienkārši vairs nevarēja mani nervi izturēt!Un tagad tikai saprot,ka paldies Dievinam,ka esnu prom no tā čusku midzeņa!Iesaku ja vēlaties tur iet strādāt,tad jums jābut stipriem nerviem un jālaiž visu garām ausīm!

S Sanita Apermane 03.05.2023

Lūdzu izdzēšat manu komentāru par mājam un dārzam veikau!