Mājai un Dārzam - Slikts serviss

Skaistā sestdienas diena iepērkos mājai un dārzam Talsos. Samaksajot pie kases, nopikstinot karti neiznāca čeks, 40 min pie kases, bērns mašīna nelaiž mani prom no veikala ar manis pirkto preci par ko nauda ir noņemta no konta. Lūdz maksat vēlreiz, no ko es atteicos. Paziņoja ka atskaitisot atpakaļ. Nelika neko rakstīt, vnk atbildēja naudu jums atdos. Naudas nav, prece nav. Banka radās kā nauda vairs nav rezervēta bet gan viņu konta. Citi smiesies ka tie ir 32. Eiro bet man tā ir liela nauda. Paldies, ka bērni nedabūja gaidītas lietas. Paldies ka sabojajat dienu.

28.03.2023

D

G Gulbenietis 28.03.2023

Kāda šķirba, vai čeks iznāca? Tur taču rādās vai transakcija atcelta vai samaksāts. Es vienmēr sīkos ņemu līdzi uz riebīgiem veikaliem, lai visus aborigēnus pie kases izbesī :D.

D DEEjev 28.03.2023

Vajagot čeku,un gribēja lai maksāju vēlreiz lai kasē atnāk vaļā. Atnāca atbilde ka nauda tiks atgriezta divu nedēļu laikā. Man tas lietas vajadzēja šonedēļ skolai. Vēlreiz visu pirkt. 😑 Nav 300 eiro ka jāskaita divas nedēļas. Īstenībā vnm patika braukt uz to veikalu. Tagad fui,n... uj.